Dig (Ztracená archa) S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Agent FBI Peter Connelly vyšetřuje v Jeruzalémě vraždu mladé Američanky. To ale ještě netuší, co zde odhalí.

cz sk
5.3.2015
1 830 000
1 hodina 6 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Rozjezd pomalý i přes žádná očekávání. Jason (y). Snad se děj nějak vyvine…

22.6.2015 | 18:32:59
darkHannibal

Šel jsem do toho bez očekávání, sledoval jsem to při práci. Zajímá mě, jak to dopadne. Otázka však je, jestli vydržím všech 10 dílů.

10.3.2015 | 0:17:31
lksvcr

Zas tak moc mě to nenadchlo, čekal jsem více originality, ale zatím se mi to jeví jako typická američárna a to jsem v tomhle případě nechtěl. Plus kameraman měl roztřesený ruce, viz. hraní fotbalu, honička v ulicích atd. Navíc některé scény mi přišly nelogické a Izraelský polda jak vystřiženej z americkej detektivky. Jediný co mě kladně zaujalo je hudba. Nicméně jsem optimista a tudíž dávám 60%.

8.3.2015 | 21:36:16
KevSpa

Pilotní díl je poněkud roztříštěný, ale snad to do sebe začne všechno postupně zapadat.

webmaster, korektor
6.3.2015 | 8:31:39

Dig (Ztracená archa)
86/100 - 40×

Dig(Ztracená archa)

Agent FBI Peter Connelly vyšetřuje záhadnou smrt mladé archeoložky v Jeruzalémě. Při svém pátrání ale zjistí, že je na stopě spiknutí, které má po dvou tisících letech změnit běh dějin.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | USA Network | 42 minut
žánr
Krimi, Mysteriózní, Thriller
hrají
Jason Isaacs (Peter Connelly), Guy Selnik (Avram), Regina Taylor (Ruth Ridell), Omar Metwally (Jusef Chálid), Richard E. Grant (Ian Margrove), Angela Bettis (Faye), Lauren Ambrose (Debbie Morgan), David Costabile (Tad Billingham), Ori Pfeffer (Golan Cohen), Alison Sudol (Emma Wilson), Anne Heche (Lynn Monahan), Zen McGrath (Josh)

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Poslední epizoda konspiračního seriálu Dig s názvem Armageddon Protocol je za námi, pojďme si tedy společně zrekapitulovat, co jsme se v závěru této minisérie dozvěděli.

Reklama

Historické okénko

Kumránské svitky a esejské učení

Kumránské svitky a esejské učení

V minulém článku jsme psali o esejcích a o jejich životě v poušti. Tentokrát se budeme věnovat nalezeným písemnostem v kumránských jeskyních. V těch byly nalezeny jak svitky napsané esejci, tak další různé rukopisy. V článku vám přiblížíme tyto svitky a jejich nález a také vám vysvětlíme, jak to bylo s měděnou destičkou ze seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Tajné společnosti

Tajné společnosti - 2. část

Tajné společnosti - 2. část

Přinášíme vám druhou část přehledu o tajných společnostech, ve které nechybí ani oblíbení Ilumináti. V šesté epizodě seriálu Dig je zmínka o Řádu Moria, který bude pravděpodobně taky souviset s Ilumináty, protože jeden z názvů této společnosti je Moria vítězící nad větrem.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás