Dig (Ztracená archa) Titulky k závěrečné epizodě Armageddon Protocol

Titulky k závěrečné epizodě Armageddon Protocol

Titulky k závěrečné epizodě Armageddon Protocol

České titulky k finále seriálu Dig jsou hotové. Přeložili je pro vás @Gripe a @Nameless1, o korekce se postaraly @Lucifrid a @KevSpa. Užijte si poslední díl a po zhlédnutí nezapomeňte ohodnotit epizodu i celý seriál, či se podělit o své dojmy v naší diskuzi.

7 0
8.5.2015

Diskuze /8

Moniicek127

Chtěla bych se zeptat, jestli bude nějaké shrnutí poslední epizody?SPOILER: nějak mi uniklo, co tedy měla Ema společné s tím Armagedonem. Trošičku jsem se v tom posledním díle zamotala do toho, kdo za co vlastně mohl.

#2 KevSpa
8.5.2015 | 22:16:45
KevSpa

#1 Moniicek127: Shrnutí epizody rozhodně bude, ať už v podobě videa tvůrců, tak klasického článku s postřehy.

K té Emmě:

Ona šla po Margroveovi a v rámci pomsty za jejího otce chtěla překazit tu snahu o „armagedon“ a k tomu potřebovala Petera, aby se pustil do pátrání a celý ten plán překazil. To jen tak stručně, obsáhleji se tomu ještě určitě bude kolega věnovat v článku. ;-)

#4 Moniicek127
webmaster
8.5.2015 | 22:25:08
BloodyHell

Mne potěšila nejvíce poslední minuta :) a prosím zase nějaký další seriál s Jasonem :)

9.5.2015 | 1:29:56
Moniicek127

#2 KevSpa: Díky moc, teď už mi to do sebe všechno krásně zapadlo :) Jinak seriál to byl perfektní, radost se dívat.

9.5.2015 | 8:50:44
Balerion

Děkuji všem, kteří se podíleli na překladě, minisérie ideálně doplnila čekání na Homeland. Peter v tomto díle skáče pár hodin po postřelení jako opička, ale budiž. Poměrně dobře zpracována zajímavá tématika.

9.5.2015 | 11:55:28
kaktuss

Diki za titulky k celej sérii. Nečítal som zhrnutia serialu na tomto webe, len jedno nechápem, že ako by mohla vyvolať armagedon alebo koniec sveta jedna potopa, aj keby sa rovno Jeruzalem alebo aj celý Izrael prepadol pod zem. Však ostatným národom by to mohlo byť u prdele.

#7 Gripe
9.5.2015 | 22:25:57
Gripe

#6 kaktuss: Problém by byl v zničení Skalního dómu, což je mešita a posvátné místo muslimů a jelikož by ho zničili Židé (Arabové je nenávidí), tak by vypukly protesty a nejspíš i konflikt mezi Araby a Izraelí. To by mohlo přerůst v mezinárodní konflikt a další světovou válku. V seriálu to měl být právě konec světa, tak jak ho známe.

#8 kaktuss
webmaster
9.5.2015 | 22:49:50
kaktuss

#7 Gripe: Díki za vysvetlenie.

10.5.2015 | 20:13:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Poslední epizoda konspiračního seriálu Dig s názvem Armageddon Protocol je za námi, pojďme si tedy společně zrekapitulovat, co jsme se v závěru této minisérie dozvěděli.

Reklama

Historické okénko

Kumránské svitky a esejské učení

Kumránské svitky a esejské učení

V minulém článku jsme psali o esejcích a o jejich životě v poušti. Tentokrát se budeme věnovat nalezeným písemnostem v kumránských jeskyních. V těch byly nalezeny jak svitky napsané esejci, tak další různé rukopisy. V článku vám přiblížíme tyto svitky a jejich nález a také vám vysvětlíme, jak to bylo s měděnou destičkou ze seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Tajné společnosti

Tajné společnosti - 2. část

Tajné společnosti - 2. část

Přinášíme vám druhou část přehledu o tajných společnostech, ve které nechybí ani oblíbení Ilumináti. V šesté epizodě seriálu Dig je zmínka o Řádu Moria, který bude pravděpodobně taky souviset s Ilumináty, protože jeden z názvů této společnosti je Moria vítězící nad větrem.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás