Dig (Ztracená archa) Rozhovory s herci a tvůrci

Rozhovory s herci a tvůrci

Rozhovory s herci a tvůrci

Desetidílná novinka Dig se nezadržitelně blíží a my se můžeme podívat na několik videí, v nichž se herci a tvůrci rozpovídali o seriálu.


4 0
23.2.2015

Hlavní roli agenta FBI Petera Connellyho si střihl britský herec Jason Isaacs, kterého můžete znát například jako Luciuse Malfoye z Harryho Pottera, ale třeba i ze seriálu Awake.

Známou filmovou herečku Anne Heche uvidíme v roli Lynn Monahan, šéfky jeruzalémské pobočky FBI.


David Costabile na sebe nejvíce upozornil malou, ale nezapomenutelnou rolí v Breaking Bad, dobře ho ale jistě znají i fanoušci Suits. Zde si zahraje roli slavného autora náboženských knih Tada Billinghama, který sbírá oddané následovníky.

Lauren Ambrose známá ze Six Feet Under (Odpočívej v pokoji) ztvární postavu Debbie Morgan, která je oddanou následovnicí nevyzpytatelného pastora Tada Billinghama.

A na závěr tu máme rozhovory s tvůrci, Gideonem Raffem (Hatufim, Homeland, Tyrant) a Timem Kringem (Heroes, Touch).

Diskuze /1

Sonika

Jason je prostě…wow :D

5.3.2015 | 12:42:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Dig a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Poslední epizoda konspiračního seriálu Dig s názvem Armageddon Protocol je za námi, pojďme si tedy společně zrekapitulovat, co jsme se v závěru této minisérie dozvěděli.

Historické okénko

Kumránské svitky a esejské učení

Kumránské svitky a esejské učení

V minulém článku jsme psali o esejcích a o jejich životě v poušti. Tentokrát se budeme věnovat nalezeným písemnostem v kumránských jeskyních. V těch byly nalezeny jak svitky napsané esejci, tak další různé rukopisy. V článku vám přiblížíme tyto svitky a jejich nález a také vám vysvětlíme, jak to bylo s měděnou destičkou ze seriálu.

Nejoblíbenější postavy

Tajné společnosti

Tajné společnosti - 2. část

Tajné společnosti - 2. část

Přinášíme vám druhou část přehledu o tajných společnostech, ve které nechybí ani oblíbení Ilumináti. V šesté epizodě seriálu Dig je zmínka o Řádu Moria, který bude pravděpodobně taky souviset s Ilumináty, protože jeden z názvů této společnosti je Moria vítězící nad větrem.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás