Disney Movies
90/100 - 16×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Emma Stone (Cruella de Vil), Emma Thompson (Baronka Von Hellmanová), Joel Fry (Jasper), Paul Walter Hauser (Horác), Kirby Howell-Baptiste (Anita Zlatíčko), Mark Strong (John), John McCrea (Artie), Kayvan Novak (Roger), Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (Jasmína), Will Smith (Džin), Marwan Kenzari (Jafar), Nasim Pedrad (Dália)

Poslední novinky

 • Přáli jsme si nový design a přání se vyplnilo

  Před pár dny měl v našich kinech premiéru nový animák Přání od Disneyho a při té příležitosti jsme se rozhodli pozměnit podobu naší stránky. Tu nyní zdobí hlavní aktéři tohoto filmu. Kouzelný design vytvořil @Blackhand47XD, kterému za něj moc děkujeme. A jak se líbí vám?

  6 0
  4.12.2023 | 23:07tominotominoDiskuze (0)
 • Wish se představuje na plakátech

  Zítra bude mít v USA premiéru nový animák Přání, na který si my v našich kinech musíme počkat až do posledního listopadu. Proto tu pro vás máme k prohlédnutí vydané plakáty, které zdobí hlavní hrdinka Asha, král Magnifico, kozlík Valentino a Hvězda přání.

  3 0
  21.11.2023 | 23:31tominotominoDiskuze (0)
 • Disney bude v nové pohádce plnit přání

  Za měsíc bude v kinech uvedena nová animovaná disneyovka Přání, která se při příležitosti stoletého výročí založení společnosti Walt Disney navrátí ke kořenům animovaných disneyovek a představí nám jedinečný příběh, který se utvářel už celé století.

  7 0
  29.10.2023 | 14:39tominotominoDiskuze (1)
 • Strašidelný dům ožívá na plátnech kin

  Disney připravil další film, který je inspirovaný jednou z atrakcí v Disneylandu. Tentokrát uvádí příběh o strašidelném domě, v němž žijí matka se synem a také nevítaní duchové. Proto je nutné obrátit se na experty, kteří si se strašidlama poradí. V kinech od 27. července.

  6 1
  27.7.2023 | 16:55tominotominoDiskuze (0)
 • Nahlédněte s herci do Města živlů

  Herečtí dabéři nám ve speciálním videu představují blíže Město živlů, které je hlavním dějištěm nového pixarovského animáku Mezi živly. Podle nich nás čeká vskutku zábavná podívaná, která bude nacpaná slovními hříčkami a zasáhne člověka u srdce.

  6 0
  14.6.2023 | 18:41tominotominoDiskuze (0)
 • Elementálové se nám představují na plakátech

  Nový pixarovský animák Elemental má premiéru už v nadcházejícím týdnu a vydáme se v něm do města, v němž jednotlivé živly žijí odděleně a nesmějí přijít navzájem do kontaktu. Toto pravidlo ale poruší Jiskra a Vlhoš, kteří společně s dalšími elementály představují své plakáty.

  7 1
  11.6.2023 | 17:26tominotominoDiskuze (0)
 • Ponořili jsme se do hlubiny

  Hrané zpracování Malé mořské víly dorazilo do kin a my tudíž nemůžeme opomenout změnu našeho designu, aby tento film odrážel. Nový podmořský vzhled připravil @Blackhand47XD, kterému za něj moc děkujeme, a doufáme, že se zalíbí i vám.

  2 7
  28.5.2023 | 10:44tominotominoDiskuze (1)
 • Hlavní postavy nás zavádí do podmořského světa na propagačních plakátech

  Už jen pár dní zbývá do premiéry hrané adaptace Malé mořské víly, ke které vyšla hromada plakátů. Ty vám přinášíme k prohlédnutí v galerii a najdete mezi nimi jak hromadné plakáty, tak individuální plakáty hlavních aktérů filmu. Těšíte se na toto podmořské dobrodružství?

  3 9
  23.5.2023 | 17:28tominotominoDiskuze (1)
 • Petr Pan a Wendy nás vtáhli do Země Nezemě

  Nové zpracování Petra Pana a Wendy vtrhlo na službu Disney+, kde si už nyní film můžete v poklidu pustit. Při této příležitosti jsme si dovolili přizpůsobit vzhled naší stránky tomuto filmu a nový design opět připravil náš @Blackhand47XD. Co vy na něj?

  8 1
  29.4.2023 | 23:19tominotominoDiskuze (0)
 • Petr Pan, Wendy, kapitán Hook, Zvonilka a další postavy na plakátech

  Nové hrané zpracování Petr Pan a Wendy má stanovenou premiéru na Disney+ už na zítřejší den a proto si nesmíte nechat ujít i prohlédnutí propagačních plakátů. V galerii naleznete jeden společný a několik individuálních pro jednotlivé postavy.

  7 3
  27.4.2023 | 17:30tominotominoDiskuze (0)

Aktuální animák

Přání

Premiéra: 30.11.2023
Režie: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn
Scénář: Jennifer Lee, Allison Moore
Hudba: Dave Metzger
Hrají: Ariana DeBose, Chris Pine, Alan Tudyk, Angelique Cabral, Victor Garber, Natasha Rothwell, Jennifer Kumiyama, Harvey Guillén, Niko Vargas, Evan Peters, Ramy Youssef, Jon Rudnitsky, Della Saba,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Aktuální hraný film

Strašidelný dům

Premiéra: 27.7.2023
Režie: Justin Simien
Scénář: Katie Dippold
Hudba: Kris Bowers
Hrají: LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Owen Wilson, Danny DeVito, Rosario Dawson, Chase W. Dillon, Jamie Lee Curtis, Jared Leto, Winona Ryder, Dan Levy, Charity Jordan,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Disney ohlašuje pokračování oblíbených animáků

Disney ohlašuje pokračování oblíbených animáků

V posledních letech se animákům od Disneyho zrovna moc nedařilo. Proto zkouší studio novou taktiku a ohlašuje pokračování tří nesmírně populárních animovaných značek, u nichž je naděje, že opět přinesou ohromné výdělky.

Nejlepší filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama