Disney Movies - strana 2

Poslední novinky

 • Lady a Tramp si na Edně dávají večeři

  Zloba už vás na Edně nějakou dobu očarovávala, tak jsme se rozhodli udělat změnu a připravili novou podobu stránky. Za nový vzhled je jako vždy zodpovědný náš @Blackhand47XD, kterému moc děkujeme. A jak se nová podoba s Lady a Trampem líbí vám?

  5 0
  7.12.2019 | 21:01tominotominoDiskuze (2)
 • Historie písniček od Disneyho v pěti minutách

  V talk show The Tonight Show Starring Jimmy Fallon předvedli Jimmy Fallon a herečka Kristen Bell hudební vystoupení, ve kterém zazpívali úryvky z několika filmů od Disneyho. Můžete zaslechnout například písně z filmů Aladin, Pocahontas, Moana či Ledové království.

  4 0
  18.11.2019 | 11:40tominotominoDiskuze (0)
 • Ohodnoťte postavy z prvního dílu Zloby

  Vytvořili jsme pro vás profily postav z prvního dílu o zlé královně Zlobě. Většina z nich si také zahrála v letošním pokračování, které ještě stále můžete vidět v kinech. Neváhejte všechny tyto postavy ohodnotit v jejich profilech.

  3 0
  14.11.2019 | 13:25tominotominoDiskuze (0)
 • Co říkají kritici na novou verzi Lady a Trampa?

  Už zítra bude spuštěna služba Disney+, která do světa vypustí nové zpracování klasické pohádky Lady and the Tramp. Filmoví kritici už měli možnost snímek zhlédnout a jak lze z jejich vyjádření vyčíst, dojmy z filmu mají smíšené. Co tedy můžete od filmu očekávat?

  3 0
  11.11.2019 | 19:54tominotominoDiskuze (0)
 • Lady a Tramp se vydávají za dobrodružstvím v novém traileru

  Další disneyovkou v pořadí je Lady a Tramp, které se ale místo v kinech dočkáme na nové stanici Disney+, jenž bude spuštěna 12. listopadu. V tento den se budete moct podívat právě i na Lady a Trampa, kteří se spolu vydají za dobrodružstvím.

  5 0
  2.11.2019 | 15:37tominotominoDiskuze (0)
 • Poslechněte si ústřední píseň Zloby: Královny všeho zlého

  Krátce před premiérou filmu Zloba: Královna všeho zlého byl vydán oficiální song, jenž tento film doprovází. Jedná se o píseň od zpěvačky Bebe Rexha, která nese název You Can't Stop The Girl. Uvnitř článku si ji můžete poslechnout a podělit se s ostatními, jak se vám líbí.

  1 0
  26.10.2019 | 15:10tominotominoDiskuze (1)
 • Zlobě se v kinech zatím moc nedaří

  Je to téměř týden, co je druhý díl Zloby v kinech. Ačkoliv film sklízí pozitivní ohlasy u diváků, v kinech se mu tak moc nedaří. Zvládne se film ještě vzpamatovat a vydělat potřebné dolary?

  3 1
  24.10.2019 | 18:32tominotominoDiskuze (0)
 • Zloba očarovala novou podobu stránky

  S příchodem snímku Zloba: Královna všeho zlého do kin se mění i podoba naší stránky. Za jejím vytvořením stojí @Blackhand47XD, kterému za nový vzhled moc děkujeme. Jak se vám tento kouzelný design líbí?

  9 0
  21.10.2019 | 20:03tominotominoDiskuze (1)
 • Jaké bylo pro herce se po tolika letech vrátit?

  Už dnes můžete zajít do kin na snímek Zloba: Královna všeho zlého. Uvnitř článku se můžete podívat na video, ve kterém zjistíte, jaké to bylo pro Angelinu Jolie, Elle Fanning a Sama Rileyho vrátit se k této fantasy pohádce.

  3 0
  17.10.2019 | 11:04tominotominoDiskuze (0)
 • Zcela nový plakát ke snímku Zloba: Královna všeho zlého

  Druhý díl Maleficent se těší velké propagaci, neboť byl opět vydán další plakát. Jak můžete vidět, tento je velmi bohatý a můžete na něm vidět úplně všechny postavy, které sehrají ve filmu nějakou zásadnější roli. Jak se vám plakát líbí?

  2 0
  13.10.2019 | 14:47tominotominoDiskuze (1)

Disney Movies
100/100 - 5×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Lesley Manville (Žmolka), Juno Temple (Plevelka), Imelda Staunton (Střelka), Sam Riley (Diaval), Elle Fanning (Růženka), Angelina Jolie (Zloba), Giancarlo Esposito (Akéla), Idris Elba (Šer Chán), Ben Kingsley (Baghíra), Bill Murray (Balú), Sharlto Copley (král Stefan), Brenton Thwaites (Filip (I)), Scarlett Johansson (), Lupita Nyong'o (Rakša), Christopher Walken (král Ludvík)

Aktuální TV film

Lady a Tramp

Premiéra: 12.11.2019
Režie: Charlie Bean
Scénář: Andrew Bujalski
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Tessa Thompson, Justin Theroux, Kiersey Clemons, Thomas Mann, Janelle Monáe, Ashley Jensen, Yvette Nicole Brown, Sam Elliott, Benedict Wong, Arturo Castro, Adrian Martinez, Ken Jeong, F. Murray Abraham a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Aktuální film v kinech

Zloba: Královna všeho zlého

Premiéra: 17.10.2019
Režie: Joachim Rønning
Scénář: L. Woolverton, M. Fitzerman-Blue, N. Harpster
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Harris Dickinson, Sam Riley, Chiwetel Ejiofor, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Robert Lindsay, Ed Skrein, Jenn Murray, David Gyasi a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Studio Disney má rozplánovanou nejen sérii Avengers, ale také hrané adaptace svých klasických pohádek. Nedávno v kinech začal Lví král a během následujícího roku a půl nás čekají minimálně další čtyři filmy. Které to budou?

Seznam filmů

Reklama

Nejoblíbenější filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás