Disney Movies - strana 3

Poslední novinky

 • Plakáty k filmu Lví král

  Přichystali jsme pro vás galerii plnou plakátů k blížícímu se filmu Lví král. Najdete v ní jak propagační plakáty k filmu, tak i ty, které byly vytvořené pro hlavní postavy. Těšíte se na tento snímek?

  3 0
  16.7.2019 | 19:21tominotominoDiskuze (0)
 • Kteří herci namluví postavy z Lvího krále?

  Jestliže ještě nevíte, kteří herci propůjčí své hlasy postavám ve filmu Lví král, můžete se to všechno dozvědět uvnitř tohoto článku. Dokonce byly vydány plakáty, na kterých se herci vyskytují i se svými filmovými postavami.

  2 0
  16.7.2019 | 14:39tominotominoDiskuze (3)
 • Už brzy povstane nový král zvířat

  Za pár dní, konkrétně 18. července, se do českých kin dostane snímek Lví král z produkce Walta Disneyho. Jedná se o remake animované pohádky z roku 1994, která se těšila velké oblibě. Zaznamená stejný úspěch i tato „hraná“ verze? To brzy zjistíme. Prozatím se můžete podívat na dva trailery.

  4 0
  15.7.2019 | 20:55tominotominoDiskuze (1)
 • Pohádkový svět přichází na Ednu

  Jak jistě víte, na Edně nenajdete pouze seriály, ale i některé filmy a filmové série. A jelikož se pohádkový svět Disneyho neustále rozšiřuje, vytvořili jsme pro vás zcela novou stránku zaměřující se na remaky klasických pohádek od Disneyho.

  6 1
  15.7.2019 | 18:07tominotominoDiskuze (3)

Disney Movies
100/100 - 4×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Neel Sethi (Mauglí), Idris Elba (Šer Chán), Ben Kingsley (Baghíra), Bill Murray (Balú), Scarlett Johansson (), Lupita Nyong'o (Rakša), Giancarlo Esposito (Akéla), Christopher Walken (král Ludvík)

Aktuální film

Lví král

Premiéra: 18.7.2019
Režie: Jon Favreau
Scénář: Jeff Nathanson
Hudba: Hans Zimmer, Elton John
Hrají: Donald Glover, JD McCrary, Beyoncé Knowles-Carter, Shahadi Wright Joseph, James Earl Jones, Alfre Woodard, Chiwetel Ejiofor, Seth Rogen, Billy Eichner, John Kani, John Oliver a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
PRVNÍ OHLASY
TRAILER
PLAKÁTY

Nepřehlédněte

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Studio Disney má rozplánovanou nejen sérii Avengers, ale také hrané adaptace svých klasických pohádek. Nedávno v kinech začal Lví král a během následujícího roku a půl nás čekají minimálně další čtyři filmy. Které to budou?

Reklama

Seznam filmů

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Sledujte nás