Disney Movies
90/100 - 16×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Emma Stone (Cruella de Vil), Emma Thompson (Baronka Von Hellmanová), Joel Fry (Jasper), Paul Walter Hauser (Horác), Kirby Howell-Baptiste (Anita Zlatíčko), Mark Strong (John), John McCrea (Artie), Kayvan Novak (Roger), Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (Jasmína), Will Smith (Džin), Marwan Kenzari (Jafar), Nasim Pedrad (Dália)

Filmy - Animované Disney filmy

Animované Disney filmy

 • Divnosvět

  Divnosvět

  Legendární průzkumnická rodina Cladeových se vydává do neprobádaného a divného světa, kde čelí nejen neznámému prostředí, ale i mnoha prapodivným a všežravým tvorům.

  2022
 • Rychlá rota

  Rychlá rota

  Chip a Dale už nejsou hvězdami televizního seriálu. Místo toho žijí mezi kreslenými postavičkami a lidmi v současném Los Angeles, ale nemilá událost je přiměje se opět vžít do rolí detektivů Rychlé roty.

  2022
 • Encanto

  Encanto

  Příběh o neobyčejné rodině Madrigalových, která žije v kouzelném domě Encanto v kolumbijských horách. Každý člen rodiny oplývá nějakou nadpřirozenou silou kromě jediné dívky jménem Mirabel.

  2021
 • Raya a drak

  Raya a drak

  V zemi Kumandra se válečnice Raya vydává na nebezpečnou cestu, aby vystopovala posledního draka, který může zastavit zlověstné nestvůry ohrožující její zemi jednou provždy.

  2021
 • Ledové království 2

  Ledové království 2

  Pokračování příběhu o královských sestrách z Arendelleského království, v němž se starší Elsa snaží zjistit, odkud pochází její kouzelná moc, a proto se vydává se svými nejbližšími na pozoruhodnou cestu.

  2019
 • Ledové království

  Ledové království

  Příběh o nebojácné princezně Anně, která se za pomoci několika nových přátel vydává najít svoji sestru Elsu, která svou ledovou magií neúmyslně zaklela celé jejich království do věčné zimy.

  2013

Aktuální animák

Divnosvět

Premiéra ČR: 24.11.2022
Premiéra US: 23.11.2022
Režie: Don Hall
Scénář: Qui Nguyen
Hudba: Henry Jackman
Hrají: Jake Gyllenhaal, Dennis Quaid, Jaboukie Young-White, Gabrielle Union, Lucy Liu, Karan Soni, Alan Tudyk, Adelina Anthony, Abraham Benrubi, Jonathan Melo, Nik Dodani, Francesca Reale,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER: 1, 2
PLAKÁTY

Aktuální hraný film

Pinocchio

Premiéra: 8.9.2022
Režie: Robert Zemeckis
Scénář: R. Zemeckis, S. Farnaby, Ch. Weitz
Hudba: Alan Silvestri
Hrají: Benjamin Evan Ainsworth, Tom Hanks, Joseph Gordon-Levitt, Cynthia Erivo, Keegan-Michael Key, Lorraine Bracco, Luke Evans, Giuseppe Battiston, Kyanne Lamaya, Jaquita Ta'le, Lewin Lloyd,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY: 1, 2
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Disney představilo na D23 Expo nadcházející pohádky

Disney představilo na D23 Expo nadcházející pohádky

Na akci D23 Expo nám společnost Disney nabídla spoustu filmových a seriálových novinek, ať už od studií Marvel, Lucasfilm, Pixar či Disney. A právě nové projekty od těch dvou posledních zmíněných pro vás nyní shrnujeme.

Nejlepší filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama