Disney Movies Disney+ chystá spinoff Aladina

Disney+ chystá spinoff Aladina

Disney+ chystá spinoff Aladina

V noci bylo oznámeno, že nová služba Disney+ připravuje spinoff k letošnímu filmu Aladin, který se zaměří na postavu prince Anderse s tváří herce Billyho Magnussena, který si tuto roli zopakuje.

2 1
8.12.2019

Disney oznámilo vůbec první spinoff k nějakému ze svých remaků. Herec Billy Magnussen si zopakuje svou roli prince Anderse z filmu Aladin ve filmu věnovaném jeho postavě, který připraví nová streamovací služba Disney+. Ta už letos v listopadu odvysílala film Lady a Tramp.

Princ Anders, který je variací na prince Achmeda z animované předlohy, byl v novém Aladinovi jedním z uchazečů o ruku princezny Jasmíny, který pochází z království Skanland. Tato postava, která byla vytvořena speciálně pro tento film, byla význačná svou přihlouplostí, avšak u diváku vzbudila značnou vlnu humoru a pobavení, proto se studio rozhodlo zaměřit na tuto postavu větší pozornost.


(Anders sice nezískal srdce princezny Jasmíny, ale získal si srdce mnoha fanoušků)

Jen pro upřesnění, film o princi Andersovi není pokračováním Aladina. Druhý díl Aladina zatím nebyl potvrzen, avšak je v raných přípravách. Nicméně bylo oznámeno, že pokud film dostane zelenou, nebude adaptací animovaných pokračování Aladin – Jafarův návrat a Aladin a král zlodějů. Šlo by o zcela jiný příběh, který by si však mohl vypůjčit nějaké elementy z animované předlohy. Rovněž je v plánech i prequel Genies, který se bude zabývat druhem džinů a co vlastně vedlo k tomu, že se náš džin z Aladina s tváří Willa Smithe dostal do Aladinovy lampy. Tento projekt byl oznámen už v roce 2015, avšak od té doby se o něm nic nového neobjevilo, tak uvidíme, zda k jeho zpracování skutečně dojde.

Zdroje: HollywoodReporter (1, 2) TheDisInsider
Foto: Disney

Co si o filmu o princi Andersovi myslíte? A jaký je váš názor na tuto postavu?

Diskuze /1

Warriorn

Prequel o džinech? No asi proč ne, mohlo by to být zajímavé. Ale pro tenhle film nenacházím pointu.

8.12.2019 | 17:56:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální TV film

Lady a Tramp

Premiéra: 12.11.2019
Režie: Charlie Bean
Scénář: Andrew Bujalski
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Tessa Thompson, Justin Theroux, Kiersey Clemons, Thomas Mann, Janelle Monáe, Ashley Jensen, Yvette Nicole Brown, Sam Elliott, Benedict Wong, Arturo Castro, Adrian Martinez, Ken Jeong, F. Murray Abraham a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Aktuální film v kinech

Zloba: Královna všeho zlého

Premiéra: 17.10.2019
Režie: Joachim Rønning
Scénář: L. Woolverton, M. Fitzerman-Blue, N. Harpster
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Harris Dickinson, Sam Riley, Chiwetel Ejiofor, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Robert Lindsay, Ed Skrein, Jenn Murray, David Gyasi a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Studio Disney má rozplánovanou nejen sérii Avengers, ale také hrané adaptace svých klasických pohádek. Nedávno v kinech začal Lví král a během následujícího roku a půl nás čekají minimálně další čtyři filmy. Které to budou?

Seznam filmů

Reklama

Nejoblíbenější filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás