Disney Movies Jak se Lvímu králi daří v kinech?

Jak se Lvímu králi daří v kinech?

Jak se Lvímu králi daří v kinech?

Film Lví král, který je „hraným“ remakem stejnojmenného animovaného filmu z roku 1994, je v kinech už týden a půl. A už během tak krátké doby se mu podařilo si z kin odnést značnou částku. Stane se Lví král nejvýdělečnějším remakem?

4 0
29.7.2019

Nebudeme vás napínat, filmu Lví král se v kinech daří velmi dobře. Už v minulém článku jsme vám psali, že se očekává, že snímek zaznamená značný úspěch, odhadovalo se, že během otevíracího víkendu vydělá z celého světa alespoň 400 milionů dolarů. A jak se ukázalo, za první víkend vydělal ještě víc, a to krásných 471 milionů dolarů, z čehož 191 milionů pochází z domácí americké půdy. Lví král tak překonal dosavadní rekord Krásky a zvířete, která si z celého světa za první víkend odnesla 357 milionů dolarů, přičemž 175 milionů dolarů přišlo z USA.

(Zrodil se nový král animovaných remaků.)


Co se týče celkové tržby, tak tam si Lví král za týden a půl v kinech vydělal značných 962,7 milionů dolarů, z toho 350 miliónů z USA a 612 milionů ze zbytku světa. Snímku tak zbývají 4 miliony, aby překonal film Kniha džunglí a 6 milionů, aby překonal celkový výtěžek filmu Lví král z roku 1994. Pak už má snímek před sebou jen Aladina, který se před pár dny přehoupl přes miliardovou hranici, Alenku v říši divů a Krásku a zvíře, která má na svém kontě částku 1,263 miliardy. Lvímu králi tak zbývá 300 milionů, aby se stal nejvýdělečnějším snímkem.

Kromě toho se Lvímu králi podařil překonat další rekord, jelikož se stal červencovým filmem s největším výdělkem během prvního víkendu v USA. Dosud patřilo prvenství filmu Harry Potter a Relikvie smrti (2. část), ten si ale přesto udržel prvenství v rámci celého světa.

(Lví král si přivolal úspěch.)

Zdroj: BOM
Foto: Disney

Myslíte si, že se Lvímu králi podaří překonat Krásku a zvíře? Na jaké částce se podle vás zastaví?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální TV film

Lady a Tramp

Premiéra: 12.11.2019
Režie: Charlie Bean
Scénář: Andrew Bujalski
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Tessa Thompson, Justin Theroux, Kiersey Clemons, Thomas Mann, Janelle Monáe, Ashley Jensen, Yvette Nicole Brown, Sam Elliott, Benedict Wong, Arturo Castro, Adrian Martinez, Ken Jeong, F. Murray Abraham a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Aktuální film v kinech

Zloba: Královna všeho zlého

Premiéra: 17.10.2019
Režie: Joachim Rønning
Scénář: L. Woolverton, M. Fitzerman-Blue, N. Harpster
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Harris Dickinson, Sam Riley, Chiwetel Ejiofor, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Robert Lindsay, Ed Skrein, Jenn Murray, David Gyasi a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Studio Disney má rozplánovanou nejen sérii Avengers, ale také hrané adaptace svých klasických pohádek. Nedávno v kinech začal Lví král a během následujícího roku a půl nás čekají minimálně další čtyři filmy. Které to budou?

Seznam filmů

Reklama

Nejoblíbenější filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás