Disney Movies Lví král překonal miliardovou hranici

Lví král překonal miliardovou hranici

Lví král překonal miliardovou hranici

Lvímu králi se v kinech velmi daří a nyní už dokonce překonal miliardovou hranici. Už má tak před sebou pouze dva filmy ze série disneyovských remaků, aby se stal tím nejúspěšnějším z nich.

7 1
1.8.2019

Lví král je aktuálně na hodnotě 1,014 miliardy a překonal tak Aladina, který má o pouhé tři miliony méně. Aby se film dostal na druhé místo, které momentálně zaujímá film Alenka v říši divů, musí ještě vydělat dalších 11 milionů, což pro něj nebude žádný problém. Do úplného čela ho ale zatím čeká ještě dlouhá cesta, protože Kráska a zvíře se drží na sumě 1, 263 miliardy dolarů. Podaří se Lvímu králi tuto částku překonat a stát se nejvýdělečnějším remakem? To uvidíme v následujících týdnech.

(Lev se utká se Zvířetem. Foto: Disney)


Pokud vás například ještě zajímá, jaké je celkové pořadí Lvího krále v žebříčku nejvýdělečnějších filmů, tak je to 40. pozice. Alenka je jen o tři příčky výš a Kráska a zvíře je na 15. pozici.

Zdroj: BOM

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální TV film

Lady a Tramp

Premiéra: 12.11.2019
Režie: Charlie Bean
Scénář: Andrew Bujalski
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Tessa Thompson, Justin Theroux, Kiersey Clemons, Thomas Mann, Janelle Monáe, Ashley Jensen, Yvette Nicole Brown, Sam Elliott, Benedict Wong, Arturo Castro, Adrian Martinez, Ken Jeong, F. Murray Abraham a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Aktuální film v kinech

Zloba: Královna všeho zlého

Premiéra: 17.10.2019
Režie: Joachim Rønning
Scénář: L. Woolverton, M. Fitzerman-Blue, N. Harpster
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Harris Dickinson, Sam Riley, Chiwetel Ejiofor, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Robert Lindsay, Ed Skrein, Jenn Murray, David Gyasi a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Chystá se prequel ke Krásce a zvířeti

Chystá se prequel ke Krásce a zvířeti

Film Kráska a zvíře patří mezi disneyovkami k těm nejvýdělečnějším, proto bylo jen otázkou času, než se připraví nějaké pokračování. To se však zatím nekoná, avšak film získává seriálový prequel, který bude sledovat příběh dvou postav z onoho filmu.

Seznam filmů

Reklama

Nejoblíbenější filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás