Disney Movies Lví král překonal miliardovou hranici

Lví král překonal miliardovou hranici

Lví král překonal miliardovou hranici

Lvímu králi se v kinech velmi daří a nyní už dokonce překonal miliardovou hranici. Už má tak před sebou pouze dva filmy ze série disneyovských remaků, aby se stal tím nejúspěšnějším z nich.

7 1
1.8.2019

Lví král je aktuálně na hodnotě 1,014 miliardy a překonal tak Aladina, který má o pouhé tři miliony méně. Aby se film dostal na druhé místo, které momentálně zaujímá film Alenka v říši divů, musí ještě vydělat dalších 11 milionů, což pro něj nebude žádný problém. Do úplného čela ho ale zatím čeká ještě dlouhá cesta, protože Kráska a zvíře se drží na sumě 1, 263 miliardy dolarů. Podaří se Lvímu králi tuto částku překonat a stát se nejvýdělečnějším remakem? To uvidíme v následujících týdnech.

(Lev se utká se Zvířetem. Foto: Disney)


Pokud vás například ještě zajímá, jaké je celkové pořadí Lvího krále v žebříčku nejvýdělečnějších filmů, tak je to 40. pozice. Alenka je jen o tři příčky výš a Kráska a zvíře je na 15. pozici.

Zdroj: BOM

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Lví král

Premiéra: 18.7.2019
Režie: Jon Favreau
Scénář: Jeff Nathanson
Hudba: Hans Zimmer, Elton John
Hrají: Donald Glover, JD McCrary, Beyoncé Knowles-Carter, Shahadi Wright Joseph, James Earl Jones, Alfre Woodard, Chiwetel Ejiofor, Seth Rogen, Billy Eichner, John Kani, John Oliver a další

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
PRVNÍ OHLASY
TRAILER
PLAKÁTY

Nepřehlédněte

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Studio Disney má rozplánovanou nejen sérii Avengers, ale také hrané adaptace svých klasických pohádek. Nedávno v kinech začal Lví král a během následujícího roku a půl nás čekají minimálně další čtyři filmy. Které to budou?

Reklama

Seznam filmů

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Sledujte nás