Disney Movies Nová premiéra pro Mulan je stanovena

Nová premiéra pro Mulan je stanovena

Nová premiéra pro Mulan je stanovena

Nové zpracování legendy o Mulan mělo v kinech začít už před dvěma týdny, avšak kvůli uzavření kin musel být film odložen na pozdější termín. A nyní už studio Disney stanovilo, kdy Mulan uvidíme.

3 0
6.4.2020

Studio Disney mělo na letošní rok stanovené premiéry několika svých filmů, které ale musely být kvůli hrozbě koronaviru posunuty. Nyní však studio konečně oznámilo nová data, kdy se filmy objeví v kinech. Společně s oznámením premiér pro Marvel filmy Disney stanovilo i novou premiéru pro film Mulan, který do amerických kin vtrhne 24. července 2020, což je termín, který byl původně zamýšlen pro film Jungle CruiseDwaynem Johnsonem a Emily Blunt v hlavní roli. Pro zajímavost, tento film byl odložen rovnou o celý rok na 30. července 2021. Jestli se v červenci dočkáme v kinech Mulan i my ještě není potvrzené, bude to totiž záležet na aktuálním dění u nás. Nezbývá než doufat, že ano.

(Mulan se vydá do boje v létě. Foto: Disney)


Kvůli koronaviru došlo i k pozastavení produkce filmu Malá mořská víla, který se měl začít natáčet v Londýně na konci března, a rovněž se odkládá i produkce filmu Peter Pan & Wendy. Informace o obsazení těchto dvou chystaných projektů vám přineseme v následujících dnech. Jediným dalším Disney remakem, který je podle všeho už natočen, je snímek Cruella s Emmou Stone v hlavní roli. Toho se ale dočkáme až v květnu 2021.

Zdroje: Deadline, TheHollywoodRe­porter

Doufáte, že uvidíme Mulan v létě i v našich kinech?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Mulan

Premiéra: 4.9.2020
Režie: Niki Caro
Scénář: Rick Jaffa, Amanda Silver
Hudba: Harry Gregson-Williams
Hrají: Yifei Liu, Donnie Yen, Jet Li, Li Gong, Jason Scott Lee, Yoson An, Rosalind Chao, Tzi Ma, Xana Tang, Ron Yuan, Jimmy Wong, Pei-pei Cheng, Nelson Lee, Utkarsh Ambudkar, Chum Ehelepola,…

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER: 1, 2, 3, 4
PLAKÁTY: 1, 23

Nepřehlédněte

Chystá se prequel ke Krásce a zvířeti

Chystá se prequel ke Krásce a zvířeti

Film Kráska a zvíře patří mezi disneyovkami k těm nejvýdělečnějším, proto bylo jen otázkou času, než se připraví nějaké pokračování. To se však zatím nekoná, avšak film získává seriálový prequel, který bude sledovat příběh dvou postav z onoho filmu.

Reklama

Seznam filmů

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás