Disney Movies Zlobě se v kinech zatím moc nedaří

Zlobě se v kinech zatím moc nedaří

Zlobě se v kinech zatím moc nedaří

Je to téměř týden, co je druhý díl Zloby v kinech. Ačkoliv film sklízí pozitivní ohlasy u diváků, v kinech se mu tak moc nedaří. Zvládne se film ještě vzpamatovat a vydělat potřebné dolary?

3 1
24.10.2019

Dne 18. října vstoupil do kin film Zloba: Královna všeho zlého, od kterého mělo studio Disney mnohem větší očekávání. Zloba si z amerických kin odnesla pouhých 36 milionů dolarů, což je ve srovnání s předešlým Lvím králem a jeho 191 miliony opravdu nízké číslo. Je to dokonce téměř poloviční výdělek prvního dílu Zloba: Královna černé magie, který si z amerických kin za první víkend odnesl 69,4 milionů.

(Zloba ze svých výdělků nemá moc radost. Foto: Disney)


Co se týče výdělku z celého světa, tak tam si za první víkend film vydělal 117 milionů dolarů, z čehož vyplývá, že celkový výtěžek z celého světa je 153 milionů. První Zloba si nakonec z kin odnesla 758 milionů dolarů, na tuto částku ale její pokračování nejspíš nedosáhne. Podle zdrojů by Zloba 2 měla vydělat okolo 500 milionů, aby se dala považovat za výdělečnou. Předpokládá se, že by film na tuto částku vystoupat měl, ale o moc víc to asi nebude. Také z toho vyplývá, že na případné pokračování Zloby není moc velká šance.

Závěrem lze tedy říci, že Disney mělo se Zlobou velké ambice, nicméně jak výtěžek z kin ukazuje, studio se přecenilo.

Ještě pro vás máme informaci týkající se Lvího krále. Ten se aktuálně nachází na výdělku 1,651 miliardy dolarů a je tak sedmým nejvýdělečnějším filmem všech dob. O jednu příčku nad ním je Jurský svět z roku 2015, který má o 19 milionů více. S největší pravděpodobností se Lvímu králi už tuto čásku překonat nepodaří.

(Lví král je jedním z nejvýdělečnějších snímků. Foto: Disney)

Zdroje: BOM, Variety

Už jste byli na Zlobě v kině? Pokud ano, tak jak se vám líbila?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální TV film

Lady a Tramp

Premiéra: 12.11.2019
Režie: Charlie Bean
Scénář: Andrew Bujalski
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Tessa Thompson, Justin Theroux, Kiersey Clemons, Thomas Mann, Janelle Monáe, Ashley Jensen, Yvette Nicole Brown, Sam Elliott, Benedict Wong, Arturo Castro, Adrian Martinez, Ken Jeong, F. Murray Abraham a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Aktuální film v kinech

Zloba: Královna všeho zlého

Premiéra: 17.10.2019
Režie: Joachim Rønning
Scénář: L. Woolverton, M. Fitzerman-Blue, N. Harpster
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Harris Dickinson, Sam Riley, Chiwetel Ejiofor, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Robert Lindsay, Ed Skrein, Jenn Murray, David Gyasi a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Studio Disney má rozplánovanou nejen sérii Avengers, ale také hrané adaptace svých klasických pohádek. Nedávno v kinech začal Lví král a během následujícího roku a půl nás čekají minimálně další čtyři filmy. Které to budou?

Seznam filmů

Reklama

Nejoblíbenější filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás