Disney Movies
90/100 - 16×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Emma Stone (Cruella de Vil), Emma Thompson (Baronka Von Hellmanová), Joel Fry (Jasper), Paul Walter Hauser (Horác), Kirby Howell-Baptiste (Anita Zlatíčko), Mark Strong (John), John McCrea (Artie), Kayvan Novak (Roger), Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (Jasmína), Will Smith (Džin), Marwan Kenzari (Jafar), Nasim Pedrad (Dália)

Džin

Džin

Mocný džin, který se ukrývá v lampě.

Sezóny 1
2019 - 2019

Informace

Jméno: „Džin“ (Genie)
Druh: džin
Pohlaví: muž
Barva vlasů: černá
Autor postavy: Eric Goldberg
Představitel: Will Smith
Český dabér: Dalibor GondíkFilmy
O džinovi:

Džin je mocná bytost, která se nachází uvnitř kouzelné zlaté lampy schované v Jeskyni zázraků. Když se nějaký člověk lampy zmocní, džin mu smí vyplnit tři přání. A jednou se takhle jeho lampa dostane do rukou Aladinovi. Džin si všimne, že tento mladík je jiný než všichni jeho předchozí „majitelé“, protože z něj cítí dobrotu a proto se mu snaží ihned domluvit, že by si jako své třetí přání přál, aby byl džin volný. Aladin s tím nemá problém, ale džin sám ví, že když člověk okusí jeho moc, nechce své poslední přání vyplýtvat na něj. Džin se s Aladinem spřátelí a snaží se mu pomoct získat ruku princezny Jasmíny tím, že z něj udělá prince. Uvnitř paláce džin ale pozná něco, co dosud necítil… lásku. Zakouká se totiž do princezniny služebné Dálie a ona jeho náklonnost opětuje. V paláci však číhá zlo, které chce lampu a džinovu moc pro sebe.Další představitelé Džina:

  • Robin Williams / Dan Castellaneta (Aladin, 1992, animovaný + všechna další pokračování)

(Džin v původní animované verzi.)

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální animák

Divnosvět

Premiéra ČR: 24.11.2022
Premiéra US: 23.11.2022
Režie: Don Hall
Scénář: Qui Nguyen
Hudba: Henry Jackman
Hrají: Jake Gyllenhaal, Dennis Quaid, Jaboukie Young-White, Gabrielle Union, Lucy Liu, Karan Soni, Alan Tudyk, Adelina Anthony, Abraham Benrubi, Jonathan Melo, Nik Dodani, Francesca Reale,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER: 1, 2
PLAKÁTY

Aktuální hraný film

Pinocchio

Premiéra: 8.9.2022
Režie: Robert Zemeckis
Scénář: R. Zemeckis, S. Farnaby, Ch. Weitz
Hudba: Alan Silvestri
Hrají: Benjamin Evan Ainsworth, Tom Hanks, Joseph Gordon-Levitt, Cynthia Erivo, Keegan-Michael Key, Lorraine Bracco, Luke Evans, Giuseppe Battiston, Kyanne Lamaya, Jaquita Ta'le, Lewin Lloyd,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY: 1, 2
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Disney představilo na D23 Expo nadcházející pohádky

Disney představilo na D23 Expo nadcházející pohádky

Na akci D23 Expo nám společnost Disney nabídla spoustu filmových a seriálových novinek, ať už od studií Marvel, Lucasfilm, Pixar či Disney. A právě nové projekty od těch dvou posledních zmíněných pro vás nyní shrnujeme.

Nejlepší filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama