Disney Movies
90/100 - 16×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Emma Stone (Cruella de Vil), Emma Thompson (Baronka Von Hellmanová), Joel Fry (Jasper), Paul Walter Hauser (Horác), Kirby Howell-Baptiste (Anita Zlatíčko), Mark Strong (John), John McCrea (Artie), Kayvan Novak (Roger), Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (Jasmína), Will Smith (Džin), Marwan Kenzari (Jafar), Nasim Pedrad (Dália)

Čtveřice nových trailerů k disneyovkám

Čtveřice nových trailerů k disneyovkám

Máme tu pro vás čtyři nové trailery k nedávno vypuštěným filmům a i k těm nadcházejícím, které nás čekají ještě v tomto roce. Tak se na ně podívejte, abyste si žádnou z těchto disneyovek nenechali ujít.

10 0
18.6.2022

Rychlá rota

Se spuštěním Disney+ u nás v ČR můžete na této službě sledovat i květnovou novinku Rychlá rota. Díky tomu jsme se dočkali i traileru s českými titulky. A pokud jste film viděli, tak už jej můžete na naší stránce ohodnotit, jelikož jsme jej přidali do naší databáze.

Thumbnail Play icon

Rakeťák

Do databáze jsme rovněž přidali i nový animák od Pixaru, kterým je Rakeťák, jež vypráví o životě skutečného Buzze Rakeťáka, který se stal inspirací pro stejnojmennou hračku, kterou známe z filmové série Toy Story. Nyní se můžete podívat na jeho finální trailer.

Thumbnail Play icon

Divnosvět

Dalším animákem v pořadí, které studio Disney vyvíjí, je Divnosvět, anglicky Strange World. V něm budeme sledovat legendární průzkumnickou rodinu Cladesových, kteří se dostanou na neprobádanou planetu s fantastickými tvory, avšak jejich neshody ohrožují jejich nejdůležitější misi. Premiéra filmu je stanovená na 23. listopadu 2022 a v hlavních rolích uslyšíme herce jako jsou Jake Gyllenhaal, Jaboukie Young-White, Gabrielle Union, Lucy Liu, Dennis Quaid či Alan Tudyk. Podívejte se na první teaser.

Thumbnail Play icon

Pinocchio

Hrané remaky animovaných filmů měly na chvíli pauzu, jelikož posledním byl snímek Cruella, který se představil loni v květnu. Letos se ale můžeme těšit na hranou adaptaci Pinocchio, ve které si zahrají například Tom Hanks, Cynthia Erivo, Luke Evans či Giuseppe Battiston a hlasových rolí se ujmou Benjamin Evan Ainsworth, Joseph Gordon-Levitt či Keegan-Michael Key. Premiéra tohoto filmu o dřevěné loutce, která ožije, je stanovena na 8. září. I Pinocchio se dočkal svého prvního teaseru.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

NewPerson

No ty kráso! Ten víle je k pos…

18.6.2022 | 17:22:39
PecaCZE

Na čem autor frčí to by mě zajímalo…

#3 tominotomino
18.6.2022 | 18:00:37
tominotomino

#2 PecaCZE: Teaser k Malé mořské víle je už smazán. Nějak jsem si nevšiml, že je to jen fanouškovské. Má chyba. :D

webmaster
18.6.2022 | 18:53:40
Dryx cz

Tak na Rakeťáka určitě půjdeme a možná kvůli atmosféře i herci na Pinocchia ;-)

18.6.2022 | 20:41:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální animák

Divnosvět

Premiéra ČR: 24.11.2022
Premiéra US: 23.11.2022
Režie: Don Hall
Scénář: Qui Nguyen
Hudba: Henry Jackman
Hrají: Jake Gyllenhaal, Dennis Quaid, Jaboukie Young-White, Gabrielle Union, Lucy Liu, Karan Soni, Alan Tudyk, Adelina Anthony, Abraham Benrubi, Jonathan Melo, Nik Dodani, Francesca Reale,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER: 1, 2
PLAKÁTY

Aktuální hraný film

Pinocchio

Premiéra: 8.9.2022
Režie: Robert Zemeckis
Scénář: R. Zemeckis, S. Farnaby, Ch. Weitz
Hudba: Alan Silvestri
Hrají: Benjamin Evan Ainsworth, Tom Hanks, Joseph Gordon-Levitt, Cynthia Erivo, Keegan-Michael Key, Lorraine Bracco, Luke Evans, Giuseppe Battiston, Kyanne Lamaya, Jaquita Ta'le, Lewin Lloyd,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY: 1, 2
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Disney představilo na D23 Expo nadcházející pohádky

Disney představilo na D23 Expo nadcházející pohádky

Na akci D23 Expo nám společnost Disney nabídla spoustu filmových a seriálových novinek, ať už od studií Marvel, Lucasfilm, Pixar či Disney. A právě nové projekty od těch dvou posledních zmíněných pro vás nyní shrnujeme.

Nejlepší filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama