Disney Movies
90/100 - 16×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Emma Stone (Cruella de Vil), Emma Thompson (Baronka Von Hellmanová), Joel Fry (Jasper), Paul Walter Hauser (Horác), Kirby Howell-Baptiste (Anita Zlatíčko), Mark Strong (John), John McCrea (Artie), Kayvan Novak (Roger), Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (Jasmína), Will Smith (Džin), Marwan Kenzari (Jafar), Nasim Pedrad (Dália)

Na konci dubna poletíme do Země Nezemě

Na konci dubna poletíme do Země Nezemě

V uplynulých dnech jste se u nás mohli podívat na trailery k Malé mořské víle a k animáku Mezi živly, nicméně ještě před těmito filmy nás čeká premiéra hrané adaptace Petra Pana a Wendy, která se rovněž představuje ve svém traileru. Premiéra na Disney+ je stanovena na 28. dubna.

4 1
3.4.2023

Wendy Darlingová, mladá dívka, která se bojí opustit svůj dětský domov, se setkává s Petrem Panem, chlapcem, který odmítá vyrůst. Společně se svými bratry Michaelem a Johnem a malinkou vílou Zvonilkou cestuje s Petrem do magického světa Země Nezemě. Tam Wendy narazí na zlého pirátského kapitána, kapitána Hooka, a vydává se za vzrušujícím a nebezpečným dobrodružstvím, které změní její život navždy.

Trailer v originálním znění si můžete pustit v tomto odkazu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

tesspiatke

má smysl tohle komentovat? Wendy sice nechce vyrůst ale tvůrcům jaksi ušlo že jim už vlastně její představitelka vyrostla. Petr Pan i když není jak bych čekala, alespon má své kouzlo a Zvonilka… nu co k tomu říct. By mě tak zajímalo kdy uvidím předělávky tmavých postav na bílé… asi nikdy spíš budou ty pohádky postupem času tmavší a tmavší až nakonec budou celé černé a neuvidíme už vůbec nic. Já nejsem rasista ani homofob ale tímhle vnucováním jich všude a všemi možnými způsoby na to začínám být už fakt naštvaná.

#2 VikkyASH
3.4.2023 | 20:41:31
VikkyASH

#1 tesspiatke: Je vtipné, že to lidi vidí jen jednostranně.. Řekla bych, že plno těch nebělošských postav vč. historických byl ještě ne moc dávno nahrazován bělochy.. třeba pokud šlo o indiánské role, hispánce.. hráli je často běloši.. Třeba takový Ježíš, většinou ve filmech, seriálech ale i v kostelech a obrazech je to týpek, co fakt nevypadá jako žid..

6.4.2023 | 3:10:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální hraný film

Strašidelný dům

Premiéra: 27.7.2023
Režie: Justin Simien
Scénář: Katie Dippold
Hudba: Kris Bowers
Hrají: LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Owen Wilson, Danny DeVito, Rosario Dawson, Chase W. Dillon, Jamie Lee Curtis, Jared Leto, Winona Ryder, Dan Levy, Charity Jordan,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY
PLAKÁTY

Aktuální animák

Mezi živly

Premiéra: 16.6.2023
Režie: Peter Sohn
Scénář: John Hoberg, Kat Likkel, Brenda Hsueh
Hudba: Thomas Newman
Hrají: Leah Lewis, Mamoudou Athie, Ronnie del Carmen, Shila Ommi, Wendi McLendon-Covey, Catherine O'Hara, Mason Wertheimer, Ronobir Lahiri, Wilma Bonet, Joe Pera, Matt Yang King,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nepřehlédněte

Disney ohlašuje pokračování oblíbených animáků

Disney ohlašuje pokračování oblíbených animáků

V posledních letech se animákům od Disneyho zrovna moc nedařilo. Proto zkouší studio novou taktiku a ohlašuje pokračování tří nesmírně populárních animovaných značek, u nichž je naděje, že opět přinesou ohromné výdělky.

Nejlepší filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama