Divergent (Divergence) Bontonfilm pořídil Divergenci už i pro Česko!

Bontonfilm pořídil Divergenci už i pro Česko!

Bontonfilm pořídil Divergenci už i pro Česko!

Dnes v odpoledních hodinách oznámili zástupci Bontonfilm CZ skvělou zprávu. Díky vysoké návštěvnosti v USA a zájmu ze strany českých fanoušků, se filmové Divergence dočkáme i v českých kinech. Vysílat se začne od 1. května 2014, o týden dříve než na Slovensku.

3 0
27.3.2014

Diskuze /4

Akul

Knihu jsem četl, podle traileru to vypadá, že se jí drželi dost věrně. Jen doufám, že se to bude jmenovat Divergence a ne nějak debilně, jak je u nás zvykem.

27.3.2014 | 20:23:02
Nika

Já už Divergent viděla:

byl to docela povedenej kinorip – dalo se na to koukat, nebyl roztřesenej obraz a řeči bylo dost dobře rozumět – jinak Ano knihy se drželi až na pár maličkostí – jako,že chybí ta scéna kde přijde ten kluk o oko, takže to upravili tak, že hned po tý bojoví scéně pozvali Tris na tu lanovou dráhu. Dost mi chyběla ta scéna u vodopádu – tu jsem si tam opravdu přála. Ale co bylo asi nejvíc odlišný tak ten konec – dopadl stejně jako v knize, ale je zpracovanej jinak např.: rozdělí Tris od Tobiase a ona neví, že mu něco píchli a když ho uvidí připoutaného k židli tak ho osvobodí a on na ní zaútočí. A taky trochu pozměnili Tobiasovu krajinu stachu což mě taky dost mrzelo – měl tam stejné strachy ale překonal ty první dva jinak než v knížce a dojeho krajiny taky šli z jiného důvodu než v knize – nebylo to takové romantické gesto jako v knize, ale prostě jí chtěl ukázat jak má projít svojí krajinou aniž by poznali, že ji divergentní.

Jinak film se jim opravdu moc povedl a už se nemůžu dočkat dalšího dílu!!!

27.3.2014 | 21:31:55
Fifipek

tak to je tedy opravdu „překvapení“, že to budou promítat i tady :D

27.3.2014 | 22:20:12
nini78

Od 8.mája (května) by mal ísť aj u nás na Slovensku

5.4.2014 | 19:36:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aliance

3. díl knižní trilogie od Veronicy Roth

Světová premiéra 1. části: 10.3. 2016

Systém frakcí je rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci, ale všichni ve skutečnosti touží po jediném – po pomstě. A svět za plotem obklopujícím celé město se zdá ještě nemilosrdnější. Pokud však Tris chce ochránit své blízké, musí se vydat právě za hranice svého rodného Chicaga. Zde odhalí tajemství, které je ještě více šokující, než čekala…

V ČR vydává nakladatelství CooBoo.

Reklama

Trailer k Alianci

Thumbnail Play icon

Hodnocení filmů

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás