Divergent (Divergence) Bontonfilm vyhlásil hlasování na Facebooku

Bontonfilm vyhlásil hlasování na Facebooku

Bontonfilm vyhlásil hlasování na Facebooku

Bontonfilm uveřejnil zprávu na své facebookovské stránce…


0 0
20.3.2014

„Dobrý den, rozhodli jsme se na základě žádosti fanoušků založit oficiální anketu. Sami můžete ovlivnit, jestli chcete Divergenci v kinech. Prosíme podpořte nás a přepošlete to kamarádům.“ takto zní oficiální vyjádření Bontonfilmu, který usiluje o získání licence filmu Divergence.

Jak sám Bontonfilm uvádí, jednat o licenci k filmu už chtěl přestat ale fanoušci společnost přiměli k opětovnému boji za Divergenci z ČR. Proto také založili facebookovou stránku Chceme Divergenci v kinech kde potřebují nejméně 50 000 účastníků!


Tímto jsme my, fanoušci, získali jedinečnou příležitost jak přímo ovlivnit, zda se Divergence v českých kinech objeví nebo ne.

Takže, pojďme ukázat jací jsme fanoušci a přiveďme Divergenci do kin! Jak jsme již několikrát zmínili, byla by to obrovská škoda, kdyby se film neobjevil v českých kinech!

Diskuze /5

Fifipek

Musím říct, že fámy okolo tohoto filmu mne neskutečně baví, aneb vy jste si někdo opravdu myslel, že by tento film v České republice nepromítali :) V dnešní době si prakticky žádná filmová společnost nemůže dovolit nějaký film někde nevysílat (nepočítám zákazy z náboženských důvodů apd.), protože by tím díky internetu a sdílení přišel o neskutečné peníze. Každopádně jako kampaň se to povedlo, jak nejlépe někoho nalákat na film, když ho budu strašit, že se možná ani vysílat nebude :D

20.3.2014 | 22:01:40
Toldist

Je smutné, že všude cpou ten facebook :)

#3 RhaeLin
21.3.2014 | 12:41:40
RhaeLin

#2 Toldist: Docela dost, spousta lidí (jako třeba já, i když možná jsem prostě jen divná), ho nemá…

21.3.2014 | 14:41:14
-Ellie-

Přesně tak! Všechny podstatný věci dávaj jen na facebook… Proč nemůžou udělat veřejnou anketu prostě na nějaké normální internetové stránce? Třeba na oficiální stránce BontonFilmu? Takhle se nebude mít možnost vyjádřit spousta fanoušků Divergence. Do háje s facebookem…

21.3.2014 | 15:23:36
Nika

Pro ty co nemají facebook (nevím, jestli se na to můžete podívat, tak to sem dávám) zatím to má pouze 1 800 hlasů :(

21.3.2014 | 18:00:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aliance

3. díl knižní trilogie od Veronicy Roth

Světová premiéra 1. části: 10.3. 2016

Systém frakcí je rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci, ale všichni ve skutečnosti touží po jediném – po pomstě. A svět za plotem obklopujícím celé město se zdá ještě nemilosrdnější. Pokud však Tris chce ochránit své blízké, musí se vydat právě za hranice svého rodného Chicaga. Zde odhalí tajemství, které je ještě více šokující, než čekala…

V ČR vydává nakladatelství CooBoo.

Reklama

Trailer k Alianci

Thumbnail Play icon

Hodnocení filmů

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás