Divergent (Divergence) Stanice Starz objednala seriál Ascendant

Stanice Starz objednala seriál Ascendant

Stanice Starz objednala seriál Ascendant

Jen před pár dny jsme se zamýšleli nad osudem ságy Divergence a tichu, které kolem jejího zakončení panuje. Najednou došlo k zajímavému zvratu.


12 3
4.8.2017

Společnost Lionsgate, která vlastní práva k zfilmování knih Veronicy Rothové, konečně rozhodla o osudu seriálu. Přenese ho na televizní obrazovky. Sérii si objednala televizní stanice Starz. Zprávu potvrdil generální ředitel Starz Chris Albrecht.

Projekt je teprve v raných fázích. Na scénáři pracuje Adam Cozad (Tarzan, Jack Ryan: Shadow Recruit) a režie se ujme Lee Toland Krieger (The Age Of Adaline). Oba se měli podílet i na filmovém zpracování finále Aliance (ta měla být rozdělena na dva filmy: Aliance a Ascendant).


Více detailů zatím není známo. Nejvíce fanoušky jistě zajímá, zda se v televizním zpracování objeví stejní protagonisté jako ve filmech. Zpráva je ještě čerstvá, takže si na jejich vyjádření budeme muset počkat.

Zdroj: deadline.com

Diskuze /6

tom99

No, tak to jsem zvědavý. Přál bych sérii patřičné zakončení, ale mám obavy, že se hlavní herci nevrátí… Doufám ale, že to bude mini-série o šesti epizodách. To bude bohatě stačit…

#2 PecaCZE
webmaster
4.8.2017 | 20:26:46
PecaCZE

#1 tom99: To mi ani nepovídej, že by se nevrátili, co by to potom bylo… ale stejně po pěkný jedničce už to za moc nestálo.

#3 tom99
4.8.2017 | 20:50:58
tom99

#2 PecaCZE: Odklonění od knižní předlohy dvojce a trojce moc neprospělo. Spíš naopak, no…

webmaster
4.8.2017 | 20:55:00
filipas

Oni sami říkali, že měli smlouvu pouze na velkoplošný filmy, a že do televize nejdou a nebudou se na tom podílet, ale třeba se to změní.

#5 tominotomino
5.8.2017 | 10:57:27
tominotomino

#4 filipas: To říkali, když se jednalo o TV film. Uvidíme, jestli bude seriál pro ně něco jiného. Pokud by to byla krátká minisérie, tak by do toho třeba mohli jít. Bylo by to fajn, aspoň by to mělo konec i s původním obsazením.

webmaster
5.8.2017 | 11:04:32
Lenka.Vílka

Kdyby hercům šlo i fanoušky, tak si to nějak zařídí. Ale pro většinu herců je to prostě práce. Trochu jiné od devíti do pěti ale práce. A i kdyby jim šlo jenom o prachy, cesty jsou různé, Veronica Mars se taky natočila za pomoci peněz fanoušků…

6.8.2017 | 21:42:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aliance

3. díl knižní trilogie od Veronicy Roth

Světová premiéra 1. části: 10.3. 2016

Systém frakcí je rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci, ale všichni ve skutečnosti touží po jediném – po pomstě. A svět za plotem obklopujícím celé město se zdá ještě nemilosrdnější. Pokud však Tris chce ochránit své blízké, musí se vydat právě za hranice svého rodného Chicaga. Zde odhalí tajemství, které je ještě více šokující, než čekala…

V ČR vydává nakladatelství CooBoo.

Reklama

Trailer k Alianci

Thumbnail Play icon

Hodnocení filmů

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás