Do No Harm
65/100 - 11×

Do No Harm

Steven a Ian jsou zcela odlišné osobnosti. Steven je zodpovědný konzervativní chirurg, Ian je agresivní volnomyšlenkář. Problém je, že se dělí o jedno tělo, každý má na něj na vteřinu přesně dvanáct hodin. Problém je to nyní tedy hlavně pro Stevena, protože pět let dokázal své tělo na konci svých dvanácti hodin natvrdo uspat, co teď znovu probuzenému Ianovi na náladě nijak nepřidává. Moderní verze románu Jekyll a Hyde o charismatickém doktorovi, jehož temná polovina může ohrozit jak jeho pacienty, tak přátele a ženu, kterou miluje.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 60 minut
žánr
Drama

O seriálu

O seriálu

Moderní verze románu Jekyll a Hyde o charismatickém doktorovi, jehož zlá polovička může ohrozit jak jeho pacienty, tak přátele a ženu, kterou miluje… jak tohle dopadne se dozvíte už od 31. ledna na NBC.

0 0
3.1.2013

Co takhle moderní zpracování příběhu o muži s rozdvojenou osobností, který přes den léčí lidi a chová se velice šarmantně a v noci si užívá se ženami a způsobuje silné potíže všem možným lidem?

Dr. Jason Cole (Steven Pasquale – známý ze seriálu Zachraň mě a filmu Vetřelec vs. Predátor 2) je vysoce respektovaný neurochirurg, který má kromě velkého šarmu jedno velké tajemství a tím je jeho druhá polovička. Zatímco Jason má skvělou pracovní kariéru a dobré vztahy s lidmi, tak jeho zlá polovička Ian Cena je odhodlaná se mstít a všechno Jasonovi zničit. Dr. Jason Cole své zlé já potlačoval pomocí experimentálních sedativ, proti kterým je už tělo imunní, a tak každý večer v přesný čas ovládne Jasonovo tělo naprosto jiná osoba, kterou je právě Ian Cena. Ten ale nemá v plánu stoupat v kariérním žebříčku a dělat si dobré vztahy, užívá si života a likviduje Jasonův osobní život tak vehementně, že to postihne i jeho pacienty, přátele a ženu, kterou miluje.

Co všechno dokáže Ian Cena provést? To vše se dozvíte v seriálu Do No Harm, který vymyslel scenárista a producent David Schulner (What About Brian, The Event). Hlavní role ztvární Steven Pasquale (Zachraň mě, AVP2), Alana De La Garza (Zákon a Pořádek, Mountain, CSI: Miami), Ruta Gedmintas (Borgiové), Michael Esper (Čistá duše) a hostovat v seriálu bude i James Cromwell (American Horror Story).

Seriál Do No Harm startuje 31. ledna 2013.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama