Doctor Who (Pán času) S00E02: The Runaway Bride

S00E02: The Runaway Bride

S00E02: The Runaway Bride

Doktora ještě tíží čerstvý zármutek z odloučení s Rose a už mu po boku stojí nová společnice. Trochu nevraživou Donnu pochopitelně překvapí, že se těsně před vlastní svatbou z ničeho nic objeví ve vesmírné lodi s podivným mimozemšťanem. A jak se Doktor této záhadě snaží přijít na kloub, zjišťuje, že tato nedobrovolná nevěsta na útěku hraje stěžejní roli v mnohem širším řetězci událostí, než by je oba vůbec napadlo.

cz sk
25.12.2006
9 350 000
1 hodina 1 minutaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Emócie z finále 2. série sa ešte ani nestihli ustáliť a už sa Doctor vrhá do ďalšej nápaditej akcie. Na palube TARDISu pribral ryšavú nevestu Donnu a reakcia medzi ňou a Doctorom bola veľmi podarená, i ich neskoršia interakcia bola správne iskrivá a peprná. Donnine chovanie sa mi zdalo omnoho prirodzenejšie než to, ktoré nám predvádzala už docela otravná Rose. Za mňa Donna reagovala primerane vzhľadom na situáciu. Z akčných scén ma najviac nadchlo prenasledovanie auta TARDISom a skok Donny Doctorovi do náruče. Postupom času si obe postavy nájdu k sebe cestu a vytvoria si vzťah. Je z nich naozaj vtipná a sladká dvojka. A perličkou za tým všetkým bol dojímavý rozlúčkový rozhovor medzi Doctorom a Donnou. Škoda, že s nami Donna nepobudne dlhšie, bola by z nej veľmi dobra spoločníčka.

15.4.2021 | 20:30:23

Doctor Who (Pán času)
94/100 - 444×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
12 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Starej se o Doctora Who

Sleduješ Doctora Who? Chceš spravovat tento web? Tak nám dejte vědět.

Napiš @1Bobesh1 vzkazík, případně se mi ozvi e-mailem ondrej.rubes@iinfo.cz

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

Reklama

Doktor kdo?

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny