Doctor Who (Pán času) S00E04: The Next Doctor

S00E04: The Next Doctor

S00E04: The Next Doctor

Doktor se vydává užít trochu vánoční atmosféry do viktoriánského Londýna léta páně 1851. Brzy se však setká s někým, koho nečekal. Se sebou samým.

25.12.2008
13 100 000
1 hodina 1 minuta

S Kyberstíny – primitivními verzemi Kyberlidí, tu totiž bojuje jiný Doktor, a sice budoucí reinkarnace Doktora stávajícího. Tedy… alespoň to tak vypadá.

Mezi tím Kyberlidé působí v Londýně ve spolupráci se zdejší zdravotní sestrou Mercy Hartigan, která s technikou Kyberlidí ovládla několik městských majitelů sirotčince, jimž svěřené děti hodlají Kyberlidé využít jako pracovní sílu.

Mezi tím Doktor zjišťuje, že na jeho budoucí reinkarnaci něco nesedí. „Další Doktor“ místo sonického používá šroubovák obyčejný a jeho TARDIS je ve skutečnosti horkovzdušný balón (Transportní Aviační Ručně Dofouklý Idealizovaný Stroj). Skutečné jméno tohoto Doktora totiž zní Jackson Lake, jehož rodinu napadli Kyberlidé, zabili jeho ženu a unesli syna, načež Jacksonova napůl šílená mysl absorbovala informace infonárazníku Kyberlidí, který v sobě přechovával veškeré známé informace o Doktorovi, jehož identitu následně převzal.

Nejdůležitější ale nyní je, co zde Kyberlidé plánují (Doktor předpokládá, že do tohoto času a prostoru propadli z Nicoty, ve které byli uvěznění (Doomsday), a která se začala hroutit při Davrosově pokusu o zničení reality(The Stolen Earth/Journey´s En­d)). Doktor a Jackson tak nyní musí zastavit Kyberlidi, zachránit Jacksonova vězněného syna a možná, na konci všeho toho zmatku, si dát klidnou vánoční večeři.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pozpáteční žirafa

A nemůžu se zbavit dojmu, že v tom vidím Dona Quijote…

15.12.2014 | 11:34:44
NiennaTasart

Jen by mne zajímalo, jak se Doctor dostal dolů z toho TARDIS, když říkal, že s tím letí poprvý. Čekala jsem něco jako: „Tak, a teď mě dostaňte dolů.“ Jinak skvělá epizoda.

11.3.2014 | 23:03:10

Doctor Who (Pán času)
94/100 - 444×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
12 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Starej se o Doctora Who

Sleduješ Doctora Who? Chceš spravovat tento web? Tak nám dejte vědět.

Napiš @1Bobesh1 vzkazík, případně se mi ozvi e-mailem ondrej.rubes@iinfo.cz

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

Reklama

Doktor kdo?

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny