Doctor Who (Pán času)
94/100 - 455×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S00E09: The Snowmen

S00E09: The Snowmen

Doktor zprvu nedobrovolně zachraňuje viktoriánskou Anglii před armádou lidožravých Sněhuláků a přitom se setkává s dívkou, která jakoby mu byla už odněkud povědomá.

25.12.2012
10 770 000
1 hodina

Oficiální synopse

Štědrý večer roku 1892, kdy padající sníh patří leda tak do pohádek. Když se však pohádka změní v noční můru a mrazivá hrozba vystavuje nebezpečí celou Zemi, nevšední mladá guvernantka Clara zavolá o pomoc Doktora.

Doktor se však drží v samotě a smutku a je odhodlán do jakýchkoliv problémů vesmíru už nezasahovat. Když se pak ale navrátí jeho staří přátelé, opustí Doktor skutečně lidstvo, nebo bude bojovat za záchranu světa – a Vánoc – z ledových spárů záhadné hrozby?

Info

Režie: Saul Metzstein
Scénář: Steven Moffat
Hrají: Matt Smith, Jenna-Louise Coleman, Richard E. Grant, Dan Starkey, Catrin Stewart, Neve McIntosh, Sir Ian McKellen, …
Naše hodnocení: 70 %Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Doktor prochazel a hledal novou společnici a nemělo chybu jak si Clara našla jeho a vystoupala po těch schodech až k Tardis a to jak pak křičela uprostřed parku a všichni na ni hleděli tak to nemělo chybu a stejně tak jak se ji Strax snažil vymazat pamět a misto toho vymazal svoji a ti Sněhulaci byli fakt dobře udělani ale zajimalo by mě co ma Inteligence v planu dal a taky by mě zajimalo jak Clara muže byt naživu v obou vesmirech.

redaktor
20.11.2021 | 13:59:49
Milano33

Vydarený vianočný špeciál, krásne vyčačkané viktoriánske Anglicko odeté do vianočného šatu. Clara ako nová spoločníčka mi ihneď padla do oka a Jenna-Louise Coleman je veľmi pekná tvárička. Ide o dosť slušnú náhradu za nezabudnuteľnú Amy, s Mattom Smithom ma vskutku iskrivú chémiu. Pri ich vzájomnej interakcii sa neraz začervenám a pousmejem. Scénka, kedy Clara pobozká Doctora, aby mu ukázala, že k nej prechováva city, bola jednou z tých najlepších. Strax to svojimi božími hláškami a podareným mi fórkami neskutočne ťahal. Z Straxa sa stala taká zábavná postavička, ktorá je dobrá na pobavenie. Desivejší snehuliaci snáď už ani nemohli byť a pekne sa vyhrali s ich telepatickými vlohami. A ten plačúci dážď bol mimoriadne dojemný. A záver nám nastienil niečo nemožné, dve Clary v jednom vesmíre.

11.5.2021 | 22:51:12
Levascue

Clara a Strax :)

20.2.2020 | 19:51:34
1rezka

Jeden z mých nejoblíbenějších

2.1.2016 | 0:22:09
NiennaTasart

Winter is coming! Aha

5.4.2014 | 22:17:36
Doctor who

Podle mě se jim tenhle díl fakt poved jako většina !

16.3.2014 | 20:46:43
Faithfighter

Strax válí

21.8.2013 | 1:49:00
kazihorka

Konečně akční speciál!

17.6.2013 | 17:43:47
sluplik

Záblesk nového směřování seriálu, nová postava a srandovní sněhuláci … výborné

10.3.2013 | 22:57:58

Stav titulků

Epizoda S00E19: The Power of the Doctor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @fifakovaterka

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama