Doctor Who (Pán času) S00E15: Resolution

S00E15: Resolution

S00E15: Resolution

Lin a Mitch, dva archeologové z Sheffieldu, na Nový rok najdou podivný předmět, který vypadá, jako by ani nepocházel ze Země. Když se v Sheffieldu objeví i Doktorka a její společníci, začnou po zvláštní mimozemské substanci pátrat. To však ještě netuší, že se nakonec Doktorka bude muset opět postavit svému úhlavnímu nepříteli.

cz sk
1.1.2019
1 hodina

Základní informace

Režie: Wayne Yip
Scénář: Chris Chibnall
Foto: BBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Theta Sigma

Nejlepší díl série. Pár nedotažeností měl, ale to se dá čekat. Z Dáleka šel zase po dlouhé době strach. Pokud v podobném stylu bude 12 série, nebudu si stěžovat.

10.1.2019 | 21:23:26
Lord Denvil

To že díl sám o sobě byl katastrofální tady už napsáno bylo – nebudu se opakovat. Pozastavím se pouze nad jednou věcí. Všimli jste si, že tradiční „VÁNOČNÍ“ speciál, vlastně vůbec nebyl vánoční?… To jako mysli vážně? Protože v týmu je muslimka a Británie je prolezla muslimy? Nic proti, ale oni svých tradic kvůli nám nevzdávájí, tak proč, proboha?… :( politkorektní Doctor Who bez ducha vánoc? Ne, díky. Tohle je příliš. :(

10.1.2019 | 20:37:41
stranghels23

den dil je s12e00 mate to spatne

10.1.2019 | 16:27:34
baraeliasova

Za mě nejlepší díl z 11.série. Konečně Daleci! Sice mi to rozuzlení trochu připomíná moji trošku nedomyšlenou slohovku z češtiny, ale tak aspoň tam byly daleci. A nejdřív jsem chtěla dát velké plus za Kate Lethbridge-Stewart, ale hned potom co tam bylo, že UNIT je jako pozastavený, jsem chtěla házet stoly.. Jako to je úplná blbost, že by najednou UNIT pozastavili, protože dlouho nebyla žádná mimozemská invaze.. takže se vším všudy 80% :)

9.1.2019 | 21:15:27
ivvika

Ze začátku jsem byla docela pozitivní… Pak jsem si začala říkat, že mě Chibnallův styl přestává bavit. A pak mi došlo, že je to tím, že mam osobně pocit (i když to pochopitelně jenom hádám) jakoby to nebavilo ani jeho.

9.1.2019 | 15:47:09
Šelma

Na novej produkční tým neuvěřitelný finále. Sice něco úplně jinýho než co by člověk čekal, ale vrátil se Dalek, děj byl, občas zbytečně chaotický, ale aspoň byl… Čekala jsem, že se otec Ryana pustí, aby je zachránil, ale nakonec jen zavraždili „Squida“. Tenhle speciál byl super a je jedno co si myslí někteří. Myslim ale, že měly začít s jakoby novým seriálem, ne ho tolik změnit… teď abych dala šanci i poslední sérii OUaT. :|

8.1.2019 | 0:47:51
Angi

Asi nejhorší díl nejhorší série včetně classic sérií. Hodinová epizoda a nebavila mne ani jediná scéna. Tady bylo tolik odfláknutých hloupostí, že to ani nejde vše vypsat.

7.1.2019 | 20:58:50
RagnarokCzD

Chtěl sem napsat co všechno se mi na tomhle díle nelíbilo, ale vždycky mě zarazil limit znaků na jeden příspěvek …

Tak z druhý strany … dobrý bylo, že se po delší době opět objevil Dalek … no a špatný všechno ostatní. :-/

7.1.2019 | 15:40:08
TheMulti

Z počátku fajn, závěr fiasko. Děj je plnej děr a nesmyslů.

6.1.2019 | 23:32:39
bublifuk

Ale jo, určitě patřilo k nejlepším epizodám. Jenom když nad tím tak přemýšlím, tak parta odletí a Lin zatknou za… no, nejméně čtyři vraždy (dva policisté, hlídač v muzeu, majitel farmy). Ale radost měli všichni, to ne že ne… (Pomineme, že Daleci na Zemi již nebyli neznámí…) EDIT: Tak si ráno připadám stále víc jako opitej rohlíkem. Musím jít dolu. Padesát není, dám 40… A Yas se proměnila v nejzbytečnějšího obsazovače prostoru v TARDIS.

6.1.2019 | 13:10:48

Doctor Who (Pán času)
94/100 - 444×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
12 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Starej se o Doctora Who

Sleduješ Doctora Who? Chceš spravovat tento web? Tak nám dejte vědět.

Napiš @1Bobesh1 vzkazík, případně se mi ozvi e-mailem ondrej.rubes@iinfo.cz

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

Reklama

Doktor kdo?

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny