Doctor Who (Pán času) S04E01: Partners in Crime

S04E01: Partners in Crime

S04E01: Partners in Crime

Doktor sleduje podezřelé praktiky londýnské společnosti Adipose, která nabízí věru zázračné tablety na hubnutí. Co však neví je, že stejné pátrání současně provádí i jeho bývalá společnice Donna Noble.

cz sk
5.4.2008
45 minut

Partners in CrimeDonna, která se s Doktorem za vskutku nepříjemných okolností setkala předminulé Vánoce, nyní hořce lituje toho, že tehdy odmítla jeho nabídku doprovázet ho v TARDIS na dalších dobrodružstvích. Nyní se snaží Doktora opět vyhledat a to tak, že zkoumá různé záhady, které se v jejím okolí dějí, a v jejichž středu by tudíž mohl být právě Doktor.

A praktiky firmy Adipos jsou právě jednou z takových záležitostí. Firmu totiž vede mimozemská „chůva“, která jakési zárodky jí svěřených dětí umístila do hubnucích tablet, které když člověk požije, životní jiskra uvnitř tablety si z lidského tuku zformuje vlastní tělo, které svého hostitele záhy opouští.

Tuto skutečnost se Doktor s Donnou dovídají současně, jelikož zrovna oba chůvu potají poslouchají. A právě tehdy se i znovu střetnou – na vítání však není čas, protože musí prchat před chůvynými nohsledy a zabránit tomu, aby se milion věrných zákazníků společnosti Adipos rozpadlo na drobné mimozemské tukové děti. A až se jim tohle všechno povede a Doktor Donně opět nabídne s ním cestovat, Donna tentokrát už moc dobře ví, co mu na to odpovědět.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Donna mi neskutočne chýbala a touto epizódou si plne zaslúžila i naďalej stať po Doctorovom boku. Situačný humor sa v tejto epizóde poriadne tlačí na pílu, čo viedlo k môjmu pobaveniu. Groteskná situácia napríklad nastala, keď sa Donna a Doctor neustále opomínali a zakaždým sa vydali opačným smerom, čo bolo naprosto k popukaniu. A tie grimasy, ktoré obaja predvádzali, keď sa tomu druhému snažili čítať z úst a tváre, boli jednoducho podarené. A keď konečne došlo na ich opätovné stretnutie, nezaobišlo sa to bez vrelého objatia, čo bolo veľmi pekné. Chémia a interakcia medzi nimi dvoma je proste úžasná a už poprvýkrát som si ju naprosto zamiloval. I občasná Donnina nechápavosť pobavila, keďže jej to niekedy pomalšie myslí. A rovnako i jej prehnaná výrečnosť je niečo, čo ma vždycky nadchne.

21.4.2021 | 23:28:33
kiritko

Nějak to nechápu, Donna se v doomsday přeci jen mihla, žádný jedno dobrodružství nebo nabídku od doktora si nepamatuju, neunikl mi nějaký díl? Poradíte?

7.11.2018 | 10:56:29
Aki12

Jeden z mých nejoblíbenějších dílů!

18.4.2017 | 19:15:47
Rebeka89

ROSE!!!!!! :3

10.5.2016 | 17:51:18
Mary Jane Song

Jak se nevěsta na útěku přeci jen vrátila ke svému zachránci. ;)

15.2.2015 | 12:08:50
Hurley

Výborná chemie mezi Doktorem a Donnou – němá scéna byla naprosto dokonalá. Ale hrozba zabití X milionů lidí tím, že se rozpadnou na malý tukový potvory? Myslím, že tady už nekompromisně vystrkuje růžky Daviesova rozpínající se senilita…

redaktor, grafik
21.5.2011 | 17:03:01

Doctor Who (Pán času)
94/100 - 444×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
12 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Starej se o Doctora Who

Sleduješ Doctora Who? Chceš spravovat tento web? Tak nám dejte vědět.

Napiš @1Bobesh1 vzkazík, případně se mi ozvi e-mailem ondrej.rubes@iinfo.cz

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

Reklama

Doktor kdo?

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny