Doctor Who (Pán času)
94/100 - 453×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S07E01: Asylum of the Daleks

S07E01: Asylum of the Daleks

Unesen svými nejstaršími nepřáteli, Doktor je donucen k nemožné misi – v místě, kam se ani Dalekové neodváží vstoupit… v Sanatoriu. Planetárního vězení zadržující ty nejhrozivější a nejšílenější zástupce svého druhu. A právě odtud musí Doktor a Pondovi uprchnout. Avšak při vztahu Amy a Roryho ve fázi rozkladu a s armádou šílených Daleků v patách, je to opět na Doktorovi, aby zachránil oba jejich životy i jejich manželství.

1.9.2012
45 minut

Info

Režie: Nick Hurran
Scénář: Steven Moffat
Hudba: Murray Gold
Hrají: Matt Smith, Karen Gillan, Arthur Darvill, Jenna-Louise Coleman, Nicho­las Briggs, Anamaria Marinca, …
Stopáž: 50 minut
Naše hodnocení: 90 %

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že by se Amy a Rory rozešli ale aspon to urovnali a jejich vztah nekonči jinak musim řict že jsem fakt nečekal že z Oswin se vyklube Dalek ktery byl fakt zajimavy a zajimalo by mě jaktože si dokazala udržet zdravy rozum a jinak musim řict že nemělo chybu jak jim vymazala pamět a o Doktorovi vubec nic nevěděli.

19.11.2021 | 23:06:17
Milano33

Doctor, Amy a Rory boli unesený Dalekmi, ktorí žadonili o Doctorovu pomoc. Skrz epizódu sa skvelo načrtáva komplikovanosť vzťahu medzi Amy a Rorym. Ich manželstvo sa otriasa v základoch a nevyzerá to príliš nádejne, že manželská kríza len tak pominie. Veľmi by ma zamrzelo, keby ich úžasný vzťah takto náhle skončil. Tu však nastupuje Doctor, ktorý sa do ich problémov skrátka musel vložiť. Doctor správne nasmeroval Amy a aj Rory urobil svoje, keď preukázal Amelii obrovské gesto. Táto scéna mala skrátka všetko, bolo to srdcervúce i dojemné. Aj slzičku som uronil, veľmi silný a nezabudnuteľný moment týchto holubičkami. Amy a Rory stále nestratili iskru! A finálny plot twist ohľadom dievčiny, z ktorej sa vykľul Dalek, bol šokujúci. A po epických výkrikoch „Doctor Who?“ mi nabehli zimomriavky.

9.5.2021 | 18:16:46
PatrickD

Amy and Rip:DDD

5.3.2018 | 5:15:34
Rebeka89

Amy a Rory :3 Už jsem se lekla

27.5.2016 | 23:08:25
Pozpáteční žirafa

AIe mám strach, že se blíží chvíle, kdy na Amy definitivně zanevřu.

1.3.2015 | 0:32:49
alexis

Po tom, co předvedl S.M. v šesté sérii, mám trochu problém brát to celé vážně. Ale jedna věc je pozitivní: začala jsem mít poct, že Matt Smith je Doktor. Po druhém zhlédnutí se mi líbilo mnohem víc. Sakra! On ten Matt je někdy fakt úžasný. Kdy ten Moffat zjistí, že Dálek křičící „já jsem člověk“ je moment převyšující všechny efekty a ještěří ženy se závojem?

17.10.2013 | 1:37:35
Ronne Alder Nurian

Jako dva díly splácané do jednoho. Akční záběry a „feťácké“ záběry mě vyloženě do tohohle nesedly. Plytký vztah Doctor-Dalekové..bylo to divné :/

9.9.2012 | 16:58:33
Londo

Dalekové už prostě netáhnou. Nemohu říct, že by mě epizoda s výjimkou pointy čímkoliv překvapila. Za pointu 20 procent navíc.

5.9.2012 | 18:16:34
thera

Skvělý začátek nové série:)

čestný člen redakce
2.9.2012 | 16:25:05
Hurley

Tak já ti zase budu chvíli věřit, Stevene.

čestný člen redakce
2.9.2012 | 15:28:14
1

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Stav titulků

Epizoda S00E18: Legend of the Sea Devils

cz1%

Překlad: @fifakovaterka

Omlouvám se, z osobních důvodů se překlad titulků zatím odkládá.

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Reklama

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama