Doctor Who (Pán času)
94/100 - 453×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S08E07: Kill the Moon

S08E07: Kill the Moon

Dvanáctý Doktor a Clara se ocitnou na Měsíci, kde je čekají vražední vesmírní pavouci a jedno hrozivé rozhodnutí.

4.10.2014
45 minut

Oficiální synopse

V blízké budoucnosti se Doktor a Clara ocitnou na vesmírném raketoplánu na sebevražedné misi k Měsíci. Po nouzovém přistání na povrchu Měsíce pak najdou těžební základnu plnou mrtvol, smrtonosných pavouky připomínajících stvoření a jedno hrozivé dilema.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Doktor vzal Claru a Courtney na měsic a misto toho aby si to užili museli udělat rozhodnuti o budoucnosti měsice a nečekal jsem že Doktor odejde a necha je bezradne ale musim řict že Clara se rozhodla až v dane chvili nevim jestli by to dokazal každy a jinak nemělo chybu jak pak se měsic zničil a vyrostl novy a jinak musim řict že ta hadka mezi Clarou a Doktorem byla fakt drsna a jsem zvědav jestli Clara skonči s cestovanim.

22.11.2021 | 14:43:34
Milano33

Malo to svoje momenty, ale ináč dosť monotónne a nudné. Ono to síce malo zopár skvelých nápadov, najmä fascinujúce vysvetlenie zvýšenej gravitácie Mesiaca, avšak bolo to tak plano a fádne podané. Preto aj nejavíte vyslovene veľký záujem o to, čo sa okolo vás deje, keďže okrem postáv Doctora a Clary, vás vyslovene žiadna iná nezaujíma. Vedľajšie postavy sú vám od začiatku ľahostajné a poväčšineičasu vás iritujú. Najlepší nápad, pri ktorom som zbystril svoju pozornosť, bol ten s tým vajcom. Vykľutie záhadného mesačného stvorenia z Mesiaca, ktorý poslúžil ako vajce, a následné nahradenie novým, bol veľmi podivuhodný jav. A na konci sa poriadne otriasol vzťah a dôvera medzi Doctorom a Clarou, bola len otázka času než to napätie medzi nimi vyeskaluje, len som nečakal, že až tak do výšin.

20.5.2021 | 0:28:17
atlas

Zde leží moje mrtvola, poslední Doktor kterého jsem viděl. Schylovalo se k tomu už pár sezón, jako by autoři zkoušeli, co si nechá divák ještě líbit, zde se však všichni překonali a dávivý reflex zafungoval. Spolu s Doktorem letěli ještě všechny CW seriály a pár dalších, prostě velký radiální detox, proč do sebe nechat dobrovolně kopat? Mimochodem, nemám žádné pochopení, natož respekt pro nikoho, kdo tomuto kusu lejna dal víc jak dvě hvězdy.

29.12.2019 | 15:13:58
Edvin

Naprosto příšerná episoda…

P.S. Měsíc je ze sýru. To ví přece každý.

27.10.2018 | 0:00:00
FoxieBlack

Celkem nudná epizoda, přišla mi strašně dlouhá :/

13.10.2018 | 10:08:37
P. J. D.

Díl, který se místy neskutečně vlekl, a proto i trochu nudil. Přitom samotná myšlenka tu není špatná. I nápad s vejcem je v určitých mezích akceptovatelný a originální. Takhle 60%.

25.7.2017 | 12:52:18
ivvika

Epizoda měla svoje momenty, nápad s „vejcem“ mě zaujal hodně, ale celkově mam spíš rozpačité pocity a Clara pro mě jako společnice pořád nějak nefunguje.

18.11.2016 | 12:32:26
Mrs.Stark

Slabší…

24.10.2014 | 23:49:16
Hurley

Scenárista měl dva dobrý nápady (přičemž ten druhej byl beztak Moffatův) a obestavěl kolem nich 40 minut lobotomický kaše. Ne, děkuju.

čestný člen redakce
19.10.2014 | 14:00:20
Liss93

Doctore, buď rád, že ses jí konečně zbavil.

6.10.2014 | 19:10:32
1

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Stav titulků

Epizoda S00E18: Legend of the Sea Devils

cz1%

Překlad: @fifakovaterka

Omlouvám se, z osobních důvodů se překlad titulků zatím odkládá.

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Reklama

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama