Doctor Who (Pán času)
94/100 - 453×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S10E10: The Eaters of Light

S10E10: The Eaters of Light

Co se stalo legendární Deváté legii římské armády? Bill a Doktor mají rozlišné nápady, ale kdo má pravdu? Co za stvoření to číhá ve tmě? A proč lidé začínají zničehonic mizet?

17.6.2017
45 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Doktor a spol cestovali do Skotska aby zjistili co se stalo s 9. Legii a nemělo chybu jak Doktor skončil u Barbaru a Bill u Řimanu a neměl ochybu jak se každy snažil bojovat jeden proti druhemu zatimco Doktor a Bill se snažili domluvit aby spolupracovali a nemělo chybu jak se Nardole snažil zapadnout a nemělo chybu jak se Doktor chtěl obětovat a stražit branu a pro jednou to nebyl on ale Řimani i Barbaři dohromady a nemělo chybu jak v Tardis Missy klidně seděla když o ni nikdo nevěděl.

24.11.2021 | 18:22:33
Milano33

Už by vážne mohli prísť s niečím lepším, lebo sledovať neustále tieto priemerné až podpriemerné dieli, veľmi rýchlo omrzí. Tak prinajmenšom potešilo celkové prostredie, v akom je epizóda zasadená. Nachádzame sa na úplnom severe Británii, ktorá bola na konci staroveku okupovaná Rimanmi a ich rozpínavým impériom. Tu sa stretli Rimania s odporom zo strany barbarských Keltov, ktorý tu žili v súznení s prírodou. Tejto keltskej vetve, ktorá kedysi obávala nespútanú škótsku divočinu, sa hovorilo Piktská. Pikti a Rimania spoločne čelili mimozemšťanovi, ktorý svojim vzhľadom nápadne pripomínal Thanatora z filmu Avatar. Škótskom sa krásne zavďačili práve Petrovi Capaldimu, ktorý je rodený Škót s naozaj božím škótskym akcentom. Ja jeho prízvuk, a škótsky akcent všeobecne, skrátka milujem!

30.5.2021 | 1:58:31
P. J. D.

Díl na lehčí notu, leč docela dobře natočený.

8.7.2017 | 12:30:17
fanta2pomeranc

Dějově mi to nesedlo

25.6.2017 | 11:04:44
chir

Možná je to tím, že jsem sledovala jen jedním okem a uchem, ale bylo to překvapivě příjemné, oldschoolové, klascký Doktor.

čestný člen redakce
24.6.2017 | 23:47:23
Nymeria the direwolf

Všichni, kdo jste pobouřeni černým legionářem a pravděpodobně historií nepolíbeni, černoši byli v římské armádě docela běžně a homosexualita také nebyla nijak výjimečná ;) nejsem si teda úplně jistá, jak to sedí časově, každopádně až tak velká blbost to stejně nebude

23.6.2017 | 21:16:33
NiennaTasart

KOnečně bezva díl, který mě bavil. Dokonalé narážky na počasí ve Skotsku. 100 % nedávám za ten konec, který byl až zbytečně mimo. Mělo to skončit tak o 5 minut dřív a takové ty hovadiny kolem Missy se do pěkného uceleného příběhu opravdu nehodily.

22.6.2017 | 11:47:48
Qasew

Příběh, který neurazí, nesrovnalosti přehlídnu, za co ale dávám body dolů je neustále připomínání homosexuality a černochů. Jako jo, zakomponované pěkně, ale zbytečné…

21.6.2017 | 22:15:39
nerrti

S množstvím asimilovaných nejen afrických národů do římského impéria se divím, že tam ten černoch byl jenom jeden, plus, legie a oddíly byly často sestavovány podle sexuální orientace, z jednoduchých důvodů, lidi co se milujou za sebe navzájem bojují víc. :D Jistě že všecny tyto projevy dávání „černejch homo“ postav působí divně, jenže bodejt by nepůsobily, když po několika staletích heteronormativního whitewashe jsme úplně zpitomělí. Díl ok.

21.6.2017 | 18:05:43
testoch

Mně se to líbilo, příběh byl fajn, to, že tam bylo pár menších nelogičností mi u Doktora nějak nevadí, tak to prostě bývá. Ano, multikulti je tam teď nějak moc, nemuseli by to tak očividně zmiňovat v každým díle, ale tak co. A hlavní trojka Doktor-Bill-Nardole prostě válí :)

21.6.2017 | 17:11:26
1

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Stav titulků

Epizoda S00E18: Legend of the Sea Devils

cz1%

Překlad: @fifakovaterka

Omlouvám se, z osobních důvodů se překlad titulků zatím odkládá.

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Reklama

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama