Doctor Who (Pán času) S12E02: Spyfall, Part 2

S12E02: Spyfall, Part 2

S12E02: Spyfall, Part 2

Děsivý plán ničení lidstva se chystá dosáhnout.

cz sk
5.1.2020
45 minut

Dokáže Doktor a její společníci uniknout několika pastím a porazit smrtící alianci?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Berserkr

Uvědomte si, že ten předchozí matlal (scénárista), udělal totálně plochý nezajímavý vedlejší postavy. Jak jste nadávali u speciálu, že řeší jen společníky, tak to je jeho nástupce líp vykreslil, aby nebyli trapní. Něco mi tam ještě chybí. Možná by doktorka mohla být zajímavější, ale lépe to spravit už asi nepůjde. Snad budou mít další díly minimálně stejnou kvalitu.

7.2.2020 | 22:31:33
tomasmachalekkkk

Jak tohle má navazovat na předešlý díl…

30.1.2020 | 10:24:14
aegispotae

bla bla bla – tak by se dal shrnout v dnesnich dnech tento serial

jedinny dobry performance ma Master – alespon trochu to osvezuje

12.1.2020 | 23:35:52
Arihant

Zacalo to lepsie ako predchadzajuca seria, tak uvidime.

12.1.2020 | 21:08:58
Kiwi29

Ach jo… i na jeden díl byl příběh dost slabý, natož z toho udělat dvojdíl. Nemá to napětí ani moment překvapení, dokonce už ani humor. Jakákoliv návaznost na předchozí serie nikoho asi netrápí. Asi to chtějí udělat zajímavější, tak tam nakonec jen tak bez rozmyslu plácnou Gallifrey. Říkala jsem si, že se to po předešlé nepovedené serii zlepší, ale bojím se, že ne. Postavy nemají žádnou hloubku. Kdyby kterýkoliv ze společníku odešel/zemřel, ani si toho nevšimnu. Tím spíš mi to nebude mrzet, jako při odchodu předchozích (viz probrečená epizoda the angels take Manhattan). Jednoduše: Velký špatný.

11.1.2020 | 16:47:07
jardach

za mě ok, sice to pár chybek mělo, ale což…koukám na to, abych si odpočinul, nepotřebuju tam vymýšlet složitosti, ale chápu místní hateery…

10.1.2020 | 10:56:27
dvl

Preboha to bolo čo? Zase niekoho „osvieteného“ napadlo, že sa úplne vykašle na predchádzajúcu dejovú líniu (Galifrei či Missy, ktorá už nemala zregenerovať) a stvorí novú. Záporák ako z ochotníckeho divadla (porovnajte s Johnom Simmom či Michelle Gomez). Preboha zožente kvalitného herca, môže byť aj beloch – však tí v multi kulti filmoch môžu hrať záporákov, či? A Jodie Whitaker na rolu doktora proste nemá. Keď ohlásili, že nasledujúci doktor bude žena, dával som tomu šancu, veď v Británii je pomerne dosť kvalitných herečiek, ale toto nie. Ďalšie časti bude sledovať už len z morbídnej zvedavosti, čo ďalšie ešte pokašľú.

8.1.2020 | 2:26:10
bublifuk

Co to jako bylo? Vždyť to nemělo ani hlavu, ani patu, tentokrát už ani vtip. Sním o scénáři, který se vlastně neodehrál, protože ho doktorka vyřešila chytřeji než štítky do letadla a apkou na řízení letadla. Na takový díl by se totiž člověk nemusel dívat, protože by se vlastně nic dramatického nedělo a místo toho bychom si mohli dát chytrou epizodu. Ani nemám sílu zpětně ověřovát, zda Master v Paříži vůbec promluvil, když ho Ada poznala po hlase… Tohle už nebylo ani rozverné, jako spíš trapné. Jako Graham stepující s laserbotama a Ryan s raketoknoflíky.

8.1.2020 | 0:16:11
LosKratos

Hrůza. Ze sci-fi seriálu se stal dokument o důležitých osobách ženského pohlaví z nedávné historie. 2000 let starý/á Doktor/ka tam zmateně pobíhá, ničemu nerozumí, provádí rozhodnutí nad kterými diváci nechápavě kroutí hlavou a problém většinou vyřeší nějakou shodou okolností. Její tři rasově/pohlavně různorodí společníci nijak diváka nezaujmou (doteď si nepamatuji ani jejich jména) a málokdy něco vyřeší sami. Jestli opravdu chtějí s Doktorkou natočit 5 sérii tak si držte klobouky, sledovanost pojede kolmo dolů.

7.1.2020 | 21:07:25
Lex Luthor

Master měl funkční Tardis doufám, že se s ním ještě uvidíme a epizoda The Day of the Doctor byla vlastně k ničemu? Myslel jsem, že mají být ztraceni v jiném vesmíru a nikdo se na jejich planetu nemůže dostat. No snad se to v dalších dílech vysvětlí.

6.1.2020 | 10:57:45
1

Doctor Who (Pán času)
94/100 - 443×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
12 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

Doktor kdo?

Reklama

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny