Doctor Who (Pán času) S12E10: The Timeless Children

S12E10: The Timeless Children

S12E10: The Timeless Children

<

cz sk
1.3.2020
45 minut

p>

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rodney1122

Nuže.. 11 serie byla o něco lepší než tahle 12. Některé díly byly nudnější, některé ne, je tu dost znát delší nudné dialogy mezi společníky a jinými lidmi.. to mě fakt nebavilo.. i tak se ale přikláním k těm kteří říkají že to není to co dříve, ale asi je na čase si na to zvyknout, a příjmout to.. Ještě škoda, že nebylo vysvětleno jak se Vládce dostal z toho vězení nějak na začátku 12 serie.

5.9.2020 | 21:09:37
souky57

Upřímně, nevěřil jsem že po hodně špatné 11. sérii může přijít ještě něco horšího… A stalo se. Některé díly si přece museli už i herci říkat jestli to není přes čáru když mají hrát mentálně retardované – ano, myslím tím třeba ten díl kdy se lidstvo změnilo v „rostliny“ :D U finálových dílů jsem normálně usnul a asi 14 dní!!! jsem se přemlouval že bych to třeba mohl už dokoukat. Tohle je na úrovni posledních sérií původního seriálu, úplně stejně hloupé a nudné příběhy. A doktorka? Celou dobu bych toho doktora fakt věřil spíš Grahamovi než hlavní představitelce. Takže pro mě má smysl pokračovat v seriálu až se Capaldi probudí ze své regenerace do skutečného dalšího doktora.

15.5.2020 | 17:39:15
Levascue

Nechápu některé „fanoušky“ (ahoj dbar, ahoj Dragon94, imho 5tá řada není nejlepší, to jen tvůj subjektivní názor), kteří si pořád stěžují , že už to není ono a podobné bláboly. Ano, nebude to jako za Daviese, nebo Moffata, teď je u kormidla někdo jiný a po Chinballovi to bude zase jiné, proboha adaptujte se, dvanáctá řada byla totiž povedená a měla několik výborných dílů(Nikola Tesla's Night of Terror, Fugitive of the Judoon, The Haunting of Villa Diodati, Ascension of the Cybermen), ale ne, tady se bude prskat úplně na všechno.

12.4.2020 | 20:38:15
dbar

Zdlouhavé, nudné, zbytečné, celá série… tvůrci se snažili šokovat a dopadlo to takhle. Ani jeden emotivní nebo vtipný moment. Dhawan je oproti Simmovi nebo Gomez jen ubohou náhražkou. K čemu to tedy bylo? Aby všechny národy byly spokojené, Doktor jako dítě měnil podoby jako černoška, asiatka, běloška, asiat, běloch, arabka a černoch (atd.), aby potom v dospělosti vystupoval 13× po sobě jako bílý muž, asi ho ta multikulturnost přestala bavit.

15.3.2020 | 21:59:30
petras63

Doufám že to nebyla masterova labutí píseň.Sacha hrál opravdu skvěle,snad ho ještě uvidíme.Celkem očekávaný děj na poslední díl řady.Líbilo.

6.3.2020 | 17:43:14
Arihant

Fakt som chcel aby sa novy doktor/ka ujal. Dokonca vytiahli z klobuka neuveritelny plot twist. Lenze: 10min kde nam bol prezradeny plot twist celej serie nevyvazi zvysny cas ked som sa nudil. V zaverecnej epizode! Kolko bolo dobrych epizod v tejto serii 1–2? Pozrel by som si ich znova, asi nie. A preto doctor pre mna skoncil. Nebudem si kazit dobry dojem z predchadzajucich doktorov ktory som mal pri ich sledovani dalsimi nezmyselnymi pokracovaniami. Skoda, serial si zasluzil dostojny koniec, zbohom doktor.

5.3.2020 | 19:26:20
m_archer

Takže vzali myšlenku z knih, kdy První Doctor není první Doctor ale regenerace The Other, který spolu s Omegou a Rassilonem dali dohromady Time Lordy jak je známe. Jen vynechali Omegu a Rassilona vyměnili a udělali to po svém a přijde mi že to nebylo tak … chytlavé. Master je výborný a doufám že se sejde s dalšími svými regeneracemi. Vlastně by mohli udělat multi doctor+master příběh. Neco jako 5 Doctoru teda jen 3 a 3. Doctor se, přijde mi, se konečně našla a bavila mě.

4.3.2020 | 17:30:05
Petrolidas

Naprostá katastrofa. Scénáristé už nevědí, kam seriál posunout a tak se snaží o „převratné odhalení“. Seriál měl skončit s Capaldim.

4.3.2020 | 14:38:52
Xegiie

za mě jedinej dobrej díl serie, né-li za celou doktorku, přemýšlel jsem, jestli mě to nepřemluví podívat se na její díly alespoň ještě jedno,. ale nee, vím že jen tento díl u mě vyvolal po dlouhé době nějaké emoce, zatímco u Smithe a Tenanta jsem se na díl podíval x krát. na rychlo jsem pročetl názory a souhlasím, že bych byl rád za Moffata, kde to měl promyšlené a provázané

4.3.2020 | 9:48:57
bublifuk

Pro mě OK. A vlastně mne mrzí, že jsme od regenerace čekali na skutečně solidní epizody sérii a tři čtvrtě a cestou jsme museli kráčet i po naprostém dně. Škoda i těch zahozených jinodimenzionálních bytostí i božské dvojice – ale i Moffat v podstatě zahodil Silenty (až do závěrečného úklidu). Mně se na finále hodně líbilo, že dokázali posunout mytologii bez nějakého restartu vesmíru (oblíbená Moffatova disciplína, když se do toho zamotal už moc). Trochu škoda neprovázání finále s finálem desáté řady. Elegantně vyřešené Doktorovy nadpočetné regenerace – lépe než Moffat. Za mě 90%, ale protože jsem vždy podřazoval, dám nyní plnou palbu. Jo a naučte Kyberlidi střílet…

3.3.2020 | 22:53:08
1

Doctor Who (Pán času)
94/100 - 442×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
12 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

Doktor kdo?

Reklama

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny