Doctor Who (Pán času)
94/100 - 455×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S13E06: Chapter Six: The Vanquishers

S13E06: Chapter Six: The Vanquishers

Temnota je pod kontrolou. Ale když monstra vyhrají, na koho se můžete spolehnout, když budete potřebovat zachránit vesmír?

5.12.2021
4 640 000
45 minut

Foto: BBC OneHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Orchoose

Mg oni tam tu kravu nechaji dalsi serii, mi prijde ze to nataci ti sami lidi co STD.

16.4.2022 | 12:36:33
dbar

Tak to byl průser… Takže to skončilo tak že vesmír je prakticky zničený a vlastně zbyla jen Země? Kam teda bude Doktor cestovat v dalších epizodách?

2.1.2022 | 19:46:36
Rider S.R.Q

Tahle série ze všech tří sice nejzajímavější, ale taky nejvíc zmatená… Pořád doufám že se to zlepší

26.12.2021 | 21:43:39
THE DALEK

Toilet Flux je naprosté dno!

Chibby The Idiot prokázal naprostou neúctu a za velmi krátký čas úspěšně zničil milovaný příběh, který budovalo nespočet lidí víc jak 50 let před ním.

Nikdo by se neměl vrtat v základu a měnit to co Doctor Who je! (byl)

Nepoučil ho ani masivní odchod fanoušků a ještě jich fluxem odehnal víc…

Russel T. Davies to bude mít těžké je získat z5. Věřím však, že to zvládne…

Jen málo kdy se stane, že v hodnocení chybí 0%… ale pro takovéto případy by to Edna měla umožnit!!!

21.12.2021 | 10:16:03
palast

Nedáalo to vůbec smysl. A chybí tu 0%

10.12.2021 | 20:02:08
Yann

Víc chaotičtější už to snad ani být nemohlo. Přeskakování od záběru k záběru, z místa na místo. Většina dějových linek tam byla naprosto k ničemu. A co nás čeká dál? Stokrát ohraná písnička v podobě Dáleků a Vládce…

10.12.2021 | 10:08:50
TheDanyleus

.

6.12.2021 | 21:12:27
Dragon94

Neuvěřitelně prázdná a nesmyslná série, která se snažila tvářit hrozně chytře tím, že v ní byla miliarda dějových linek a postav, které tam vlastně vůbec neměli co dělat, objevovali se a mizeli jen tak, a byli tam vlastně úplně k ničemu. Něco tak chaotického, nesmyslného a nic neříkajícího jsem už sakra dlouho neviděl. Nic se nijak nevysvětlí, všechno se tam děje pouze na efekt a je úplně jedno, že to nedává smysl, nemá to pro příběh vůbec žádnou hodnotu a během minuty se to v následující epizodě smete ze stolu a už se to nikdy víc nevzpomene. Samotné finále je na tom úplně nejhorší, neboť dělá všechno špatné co minulé epizody, ale zároveň přidává tak špatné rozuzlení všeho, že se vám bude stýskat po dálekovi poraženém mikrovlnkou. Ano až tak zlé to je.

6.12.2021 | 17:27:14
baraeliasova

Je tu poslední díl a hodně věcí k zakončení. Sice většinu dějových linek uzavřeli, ale měli strašně málo času. Smysl Vindera a Bel není žádný, čekala jsem, že třeba budou Doctorovi rodiče nebo tak… Kdyby tam Chibnall nenarval tolik postav (zase), tak je to o dost lepší. Myslela jsem, že Yaz bude mít konečně nějaký character development – bohužel na to zase nezbylo místo. Všechno bylo strašně uspěchané. Na druhou stranu, dynamika mezi Doctorem a Yaz je pořád skvělá a konečně jsme získali první hug :D To, že Doctor neotevřel ty hodinky podle mě dává smysl. Herecké výkony byly úžasné. Protože je pro mě celý tento seriál srdcovka, nemůžu dát malé hodnocení. Další seriál už mě nemůže zklamat a navíc, pořád se mi ty epizody líbí. A odpověď pro NazgulCZ: Ano, dávám 80%, asi se jdu léčit :D

6.12.2021 | 16:45:27
Lex Luthor

Doctor je čím dál horší ach jo souhlasím s těmi hodnoceními pode mnou spoiler to co jsem chtěl aby se stalo se nestalo Doctorka nakonec své vzpomínky nezíská a z šestidílné události udělali jeden velký chaos, který ani pořádně na konci nevysvětlili dvě hvězdičky si nicméně zaslouží Jodie a její skvělý výkon ona to tam zachraňuje uvidíme co předvedou v novém roce s Daleky a jakého doktora se dočkáme příště.

6.12.2021 | 16:16:51
1

Stav titulků

Epizoda S00E19: The Power of the Doctor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @fifakovaterka

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama