Doctor Who (Pán času) Brněnský WHOCON již za týden!

Brněnský WHOCON již za týden!

Brněnský WHOCON již za týden!

Přesně za týden, tedy v pátek 22. listopadu, začíná v brněnském hotelu Slovan první český WHOCON, který zde bude probíhat až do neděle. A na co se zde můžete těšit?


0 0
15.11.2013

O WHOCONU jsme na našem webu psali již několikrát, pročež nemá cenu si jednotlivé novinky připomínat a spíše vás rovnou odkážeme na oficiální stránky WHOCONu. Tam můžete najít například již kompletní program celé akce, podmínky speciální cosplay soutěže či stále otevřené hlasování o nejlepší fanouškovskou povídku.

Tímto bych vás v rámci WHOCONu zároveň rád osobně pozval i na jednu edňáckou přednášku, která se uskuteční v sobotu 23. listopadu v 18:00 a ponese téma osobnosti Stevena Moffata, scenáristy a showrunnera seriálu Doctor Who.


Pokud ještě na WHOCON nemáte zakoupený lístek, špatnou zprávou pro vás je, že celý con už je bohužel zcela vyprodaný. Pokud se však následující pondělí 18. listopadu budete nacházet v Brně, můžete od 20:00 navštívit alespoň kavárnu Trojka na Dominikánské ulici, kde se bude konat „předskokanská“ přednáška k WHOCONu The Season Series @ TRO3JKA.

Ať už tedy na WHOCONu či případně v Trojce, tak jako tak se na vás každopádně těšíme. :)

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Soutěž

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

V minulých dnech jste na tomto webu měli možnost soutěžit o dva lístky na letošní WHOCON, který se uskuteční ve dnech 17. až 19. listopadu v Brně. Pojďme si teď společně představit výherce a správné odpovědi na soutěžní otázky.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny