Doctor Who (Pán času) Co chystá (nejen) Matt Smith a Karen Gillan?

Co chystá (nejen) Matt Smith a Karen Gillan?

Co chystá (nejen) Matt Smith a Karen Gillan?

S Amy Pond a jedenáctým Doktorem už jsme se sice rozloučili, kariéra jejich představitelů se ale přitom teprve rozbíhá. Jaké nové projekty jejich i dalších herců z Doctora Who by určitě neměly uniknout vaší pozornosti a které by naopak mohly zůstat jen smutnou kuriozitou?


0 0
24.5.2014

O obsazení Karen Gillan do letošních Strážců Galaxie a Matta Smithe do nové trilogie Terminátor jsme si na našem webu už psali. Co však tyto herce čeká v bližší či vzdálenější budoucnosti? Tak zrovna před pár dny vyšel první trailer na režisérský a scenáristický debut Ryana Goslinga (Gangster Squad, Drive) Lost River, právě ve kterém si jednatřicetiletý Smith zahrál po boku Christiny Hendricks, Evy Mendes či Iaina De Caesteckera.

Lost River je prezentován jako fantasy neo-noir snímek, který byl poprvé uveden na letošním festivalu v Cannes, a je to právě onen film, kvůli kterému Matt Smith začal posilovat a oholil si hlavu (což ale zúročil i ve svém posledním vánočním speciálu). První trailer na Lost River napovídá, že tento film bude zjevně pro trochu náročnější diváky, my ale především doufáme, že v něm Matt Smith bude mít i jinou repliku než jen „Koukněte na moje svaly“.


Thumbnail Play icon

A zatímco Matt Smith se (alespoň dokud se nezačne natáčet Terminátor) zatím drží v rodné Británii, šestadvacetiletá Karen Gillan už si buduje kariéru za velkou louží. Zatímco vloni si zahrála v americkém hororu Oculus s další seriálovou hvězdou, Katee „Starbuck“ Sackhoff, letos se stává hlavní hvězdou nového seriálu stanice ABC Selfie o americké hvězdičce, která se dostala až na samotné dno.

Co říct na účet samotného seriálu Selfie, o tom ať si každý udělá vlastní obrázek po zhlédnutí jeho traileru. Rozhodně však stojí za zmínku Karenin americký přízvuk (se kterým hrála i v Oculus), nebo fakt, že v tomto seriálu nosí paruku poté, co si vloni musela nechat oholit hlavu kvůli své roli ve Strážcích Galaxie. Zatímco však hříva Matta Smithe zjevně padla za vlast, ikonicky rezavé prameny Karen Gillan byly podle všeho věnovány maskérům nově chystaných Hvězdných válek. Přestože tedy sama Karen si v nich nějspíš nezahraje, její vlasy tam třeba zahlédneme.

Thumbnail Play icon

Když už jsme ale tady, nekončeme jenom u Matta Smithe a Karren Gillan. Nelení totiž ani jejich předchůdci, třiačtyřicetiletý David Tennant a jednatřicetiletá Billie Piper, a opět přijde řeč i na zajímavé přízvuky. Zatímco Tennant si totiž hodlá zopakovat svou roli utrápeného detektiva z loňského úspěšného Broadchurche v jeho americkém remaku Gracepoint, kde však svůj přirozený skotský přízvuk zaměnil za ten americký, Billie Piper můžeme aktuálně vidět ve výborné hororové novotině stanice Showtime Penny Dreadful, kde hraje irskou prostitutku a chodí na panáky s Joshem Hartnettem, zatímco první bondgirl a čtvrtý James Bond (a zároveň i lord prezident Rassilon) nahání upíry viktoriánského Londýna. A to prostě musíte vidět.

Diskuze /9

barahir

Rose mě v Penny Dreadful příjemně překvapila, ale o Amy radši nebudu neztrácet slova. :D Btw. Z nového Terminátora už je trilogie?

#5 Hurley
redaktor
24.5.2014 | 16:57:41
marecek8

S tým Davidom je to naozaj vtipné. Čoskoro totiž začne natáčať aj Broadchurch 2, takže sa znovu vráti ku škótskemu prízvuku a k tej istej postave. :D Ale úplne najlepšie to bude až vtedy, keď náhodou Fox prevezme aj druhú sériu Broadchurchu a David by si znovu zahral to isté, ale opäť s americkým prízvukom. :D

#6 alexis
24.5.2014 | 22:58:11
JeremyFall

Plýtvání Karenina talentu na takovou ptákovinu.. -_-

24.5.2014 | 23:00:23
Muriel

Všimněte si, že mattův film se doslova jmenuje „Lost river“

#8 kikibedna2000
24.5.2014 | 23:11:46
webmaster
25.5.2014 | 9:10:49
alexis

#2 marecek8: Opakováním k dokonalosti:-)

25.5.2014 | 22:29:45
Loputresisi

Ten článek je neuvěřitelně vtipně napsaný, ale jinak díky za info :D

26.5.2014 | 15:50:11
kikibedna2000

#4 Muriel: ale s velkým R Lost River

1.6.2014 | 21:21:53
alexis

Právě jsem někde četla, že Moffat zase vymyslel nějaký děsný cliffhanger na finále nové sezony. Ach bože… On se snad nepoučí. Takže já tipuju… vráti se Gallifrey. Nebo se ukáže, že Doktor Gallifrey nikdy neopustil. Všechno se mu to zdálo. Ach jo, ta doba, kdy se člověk na DrWho těšil namísto se ho obával…

26.6.2014 | 18:57:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

V minulých dnech jste na tomto webu měli možnost soutěžit o dva lístky na letošní WHOCON, který se uskuteční ve dnech 17. až 19. listopadu v Brně. Pojďme si teď společně představit výherce a správné odpovědi na soutěžní otázky.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny