Doctor Who (Pán času) David Tennant a Billie Piper potvrzeni pro 50. výročí?

David Tennant a Billie Piper potvrzeni pro 50. výročí?

David Tennant a Billie Piper potvrzeni pro 50. výročí?

Ano, přesně tahle zpráva se nyní šíří internetem. Je však třeba mít na paměti, že se ještě ani zdaleka nejedná o oficiální vyjádření BBC – to by mělo přijít, pokud je zpráva pravdivá, až během příštího týdne v rámci vydání nového čísla časopisu Doctor Who Magazine.

Pokud je tato zpráva ale skutečně pravdivá, spadá do ní ještě i to, že se na 50. výročí v Doctoru Who objeví i britská filmová legenda John Hurt (Vetřelec, 1984, Hellboy) a celý devadesátiminutový speciál bude v omezeném výběru anglicky mluvících zemí uveden ve 3D do kin. Pro další informace a případná potvrzení sledujte náš web.

0 0
30.3.2013

Diskuze /1

marecek8

BBC na Twitteri niečo naznačuje tými fotkami Doctora a Rose. Osobne teda dúfam, že naznačuje „áno, všetko je to pravda!“ :-D. Horšie to je už s tou dĺžkou špeciálu, niekde sa spomína 90 minút, inde 60. Prosím, nech je to 90!!! :D

30.3.2013 | 14:33:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Dorazte na letošní WHOCON

Dorazte na letošní WHOCON

Letos na podzim se opětovně uskuteční největší sraz českých a slovenských fanoušků britského seriálu Doctor Who. Uvnitř článku zjistíte, co všechno letošní ročník nabídne, a navíc máte možnost vyhrát dva lístky na tuto dnes již tradiční akci.

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny