Doctor Who (Pán času) Jenna-Louise Coleman potvrzena do osmé řady

Jenna-Louise Coleman potvrzena do osmé řady

Jenna-Louise Coleman potvrzena do osmé řady

A ona to konec konců není kdoví jak převratná novinka; s takhle záhadnou společnicí by Steven Moffat přece neplýtval jen na jednu sérii.

Jenna-Louise Coleman, představitelka nové Doktorovy společnice Clary Oswald, potvrdila, že se vrátí i v osmé řadě seriálu Doctor Who, která by se měla začít natáčet během září (po čtyřměsíční pauze, během které se Matt Smith vydá do USA natáčet snímek How to Catch a Monster). Jako první by se tak logicky měl začít natáčet letošní vánoční speciál, což znamená, že cokoliv, co nás má čekat v rámci velkého listopadového výročí, by se mělo natočit do konce května.

0 0
11.3.2013

Diskuze /4

myrdin

Ach jo… Takže další série se Smithem?

#2 barahir
11.3.2013 | 23:23:40
barahir

#1 myrdin: super :)

redaktor
11.3.2013 | 23:27:02
ElektronickyOtisk

Smith je jeden z nejlpších Doctorů, čím déle bude roli hrát, tím lépe pro fanoušky. Konečně jeden z herců, který neodchází v nejlepším jen proto, že nechce „aby si ho lidi už navždy spojovali s Doctorem“. Osmý Doctor vydržel jeden celovečerní film a stejně každý Whowian, který na něj dnes pohlédne, tak si řekne „hele, osmý Doctor!“

13.3.2013 | 18:45:00
Hurley

Smith je výbornej Doktor, oproti Tennantovi a Ecclestonovi má ale bohužel tu nevýhodu, že jim nikdo nepsal úchylný komediální polohy pro děcka.

webmaster
13.3.2013 | 19:26:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Dorazte na letošní WHOCON

Dorazte na letošní WHOCON

Letos na podzim se opětovně uskuteční největší sraz českých a slovenských fanoušků britského seriálu Doctor Who. Uvnitř článku zjistíte, co všechno letošní ročník nabídne, a navíc máte možnost vyhrát dva lístky na tuto dnes již tradiční akci.

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny