Doctor Who (Pán času) Oficiální synopse osmé, deváté a desáté epizody

Oficiální synopse osmé, deváté a desáté epizody

Oficiální synopse osmé, deváté a desáté epizody

Děsivá mumie na palubě vesmírného vlaku, nebezpečný nepřítel z jiné dimenze a podivný les zarůstající celou Zemi. To jsou témata následujících tří epizod osmé řady seriálu Doctor Who od scenáristů Jamieho Mathiesona a Franka Cottrella Boyce. Stupeň spoilerů: 1


0 0
11.10.2014

Oba zmínění scenáristé jsou v seriálu Doctor Who nováčky. Jamie Mathieson, autor scénářů k epizodám Mummy on the Orient Express a Flatline, je známý především díky seriálu Being Human a filmu Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase. Frank Cottrell Boyce, scenárista epizody In the Forest of the Night, je pak především známým spisovatelem dětské literatury.

Mummy on the Orient Express

Doktor a Clara jsou na tom nejkrásnějším vlaku v historii, který brázdí cestu napříč hvězdami budoucnosti – neví však o smrtícím stvoření, které pronásleduje zdejší cestující. Jakmile totiž tuto děsivou mumii spatříte, zbývá vám pouhých 66 vteřin života. Bez výjimek a bez milosti. A zatímco Doktor bojuje s časem, Clara ho vidí v jeho nejnebezpečnějších a nejnelítostnějších barvách. Přijde na to, jak mumii porazit? Spusťte hodiny!


Flatline

Odloučena od Doktora, Clara odhalí novou hrozbu z jiné dimenze. Jak se ale schováte, když vás zdi neochrání? S lidmi v ohrožení a Doktorem v pasti se Clara musí utkat s nepřítelem za hranicemi lidského vnímání.

In the Forest of the Night

Jednoho rána se lidská rasa v každém městě na světě probudí do té zatím nejpřekvapivější invaze. Na veškeré pevnině přes noc totiž vyrostl les, který zpátky získává celou Zemi. Doktorovi pak netrvá dlouho si uvědomit, že poslední dny lidstva jsou sečteny.

Diskuze /9

Aase

wau :) no vypadá to zajímavě…už se těch epizod nemužu dočkat :P

11.10.2014 | 19:32:36
monikash

Že by měl vraždící les spojitost se 4. Doktorem (13e06 The Seeds of Doom)? Myslela jsem, že Clara ve Vlaku nebude.

12.10.2014 | 10:39:02
Gepeto

Panebože… Autor detskej literatúry a ten obrázok k ITFOTN ma desí… Snáď to nebude ďalší školník. Naozaj dúfam, že názov epky som vzatý z Tiget, tiger Blakeovej básne a že to bude stále temné a obrázok je len ilustračný.

Inak nechcem byť hnidopich, ale tie cez-noc zvraty mi prídu trošku blbé :D Ako nie absolútne celá planéta spí cez noc. Sú tam policajti, strážnici, rôzni operátori, vnútroná bezpečnosť, barmani a tisícky iných ľudí, čo vtedy nespali… A nikto si nič nevšimol…

#4 Fezzman #5 Jirkass
12.10.2014 | 12:15:18
Fezzman

#3 Gepeto: Mně zas přijde blbé, když někdo hodnotí logičnost epizod, aniž by je viděl.

#8 Gepeto
12.10.2014 | 17:16:09
Jirkass

A kde se píše, že si nikdo ničeho nevšiml?#3 Gepeto:

#8 Gepeto
12.10.2014 | 17:27:10
Ibis

Ach bože, Clara je tam zase a já doufal, že alespoň v Mummy on the Orient Express nebude překážet. Ta její přecitlivělost mě vyloženě irituje a charakteru Doktora překáží v rozletu.

#7 Fezzman
12.10.2014 | 19:44:13
Fezzman

#6 Ibis: Tentokrát si myslím, že jí křivdíš. V tomhle díle byla v pohodě.

12.10.2014 | 20:31:38
Gepeto

#4 Fezzman: Nehodnotím logickosť tejto epky. Len som podotkol, že takých invázií už bolo. The Power of Three som videl. Keby si to lepšie prečítaš, tak to tam vidíš. Použil som množné číslo Zvraty. Kocky sa zjavili tiež cez noc ak si pamätám… A bolo to len také nadhodenie bokom, rovnako ako to, že bude epizóda „detinská“. To, či je tento predpoklad správny uvidím, keď to vyjde. Nesúdim ju predčasne.

#5 Jirkass: Jednoho rána se lidská rasa v každém městě na světě probudí do té zatím nejpřekvapivější invaze.

Keby si to niekto všimol skôr, alarmoval by, nebolo by to prekvapivé. Tamto je to. Hneď v článku.

#9 SmenSl
13.10.2014 | 19:31:27
SmenSl

#8 Gepeto: Nejpřekvapivější neznamená že jsi toho nikdo nevšiml ale že to jsou stromy. Jelikož kdo by čekal invazi stromů??

20.10.2014 | 8:56:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Dorazte na letošní WHOCON

Dorazte na letošní WHOCON

Letos na podzim se opětovně uskuteční největší sraz českých a slovenských fanoušků britského seriálu Doctor Who. Uvnitř článku zjistíte, co všechno letošní ročník nabídne, a navíc máte možnost vyhrát dva lístky na tuto dnes již tradiční akci.

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny