Doctor Who (Pán času) Plán letošních (speciálních) epizod

Plán letošních (speciálních) epizod

Plán letošních (speciálních) epizod

Jak jistě víte, letos 23. listopadu nás čeká výročí padesáti let od premiéry první epizody seriálu Doctor Who. Dlouho se spekulovalo, jak toto výročí seriál samotný oslaví a právě dnes už k této problematice také konečně víme i něco víc.

0 0
23.1.2013

Nejdřív to, co pravděpodobně nikoho nepřekvapí, a sice, že už letos na jaře se Doctor Who vrátí se zbylými osmi epizodami sedmé řady. Dál nás má až na podzim čekat speciální výroční šedesátiminutová epizoda (ve které všichni tak nějak doufají v návrat některých starších postav – především pak některých původních Doktorů) a jeden devadesátiminutový dokumentární speciál s názvem An Adventure in Space and Time.

BBC America by dále měla v průběhu roku uvést jedenáct pětadvacetimi­nutových epizod v rámci pořadu Doctor Who Revisited, což nebude nic jiného, než postupné představení jedné epizody s každým Doktorem americkým divákům.


A to by mělo být vše – tedy zatím kupodivu žádné informace o letošním vánočním speciálu. Jakmile se ale dozvíme něco nového, budeme vás ihned informovat.

Diskuze /6

Trifi

Je toho málo… A tím nemyslím ani samotného DW (víc epizod za rok by mělo možná až kontraproduktivní efekt…) ale okleštění tohoto universa jenom na samotný jeden seriál. SJA skončit muselo, o tom žádná, ale že je i Torchwood u ledu kvůli tomu že mistr Davies údajně „nemá čas“, to je už věc jiná…

Chjo, musely to být před čtyřmi lety skvělé časy když kromě DW ještě řešila případy parta z Bannerman Road a z cardiffské základny to jistil Jack a spol…

23.1.2013 | 18:33:07
alexis

Taky jsem zklamaná, ale vzhledek k Moffatovým velkohubým prohlášením se to dalo čekat:-) Objevily se zvěsti, že ve výročním díle bude všech 11 doktorů. Jak to provedou, aniž by to byl chaos v jedné 60minutové epizodě, je mi záhadou. Ale možná tím byly myšleny ty 25-minutové epizody.

Ach jo, nechci mít důvod být zklamaná – Moffate, prosím, svěř ten scénář někomu jinému…

23.1.2013 | 18:42:40
Katlucha

Trifi,taky mě mrzí,že u už nedávaj Torchwood.Proto se na to nechci dokoukat,protože se bojím,že bych se neměla na co dívat.

23.1.2013 | 19:57:18
Trifi

Katlucha: To teda klobouk dolů, já bych to nevydržela. To je jako nasypat přede mě pistácie nebo tortilly… prostě nepřestanu dokud nic nezbude :D Znám moc dobře ten zvláštní pocit, kdy člověk hltá seriál po sériích a zároveň se děsí toho, až dojí poslední sousto… :)

24.1.2013 | 3:38:53
Evro

docela zklamání, 60 minut mi na takový speciál přijde dost málo, aspoň takových 90 minut (a více) by to mělo být.. škoda..

24.1.2013 | 15:59:48
ElektronickyOtisk

Moffata docela lituju. Ať napíše jakoukoliv výroční epizodu, stejně bude někdo naštvaný. Moc tuhle roli Moffatovi nezávidím, myslim že toho má sám obavy, je to velká odpovědnost. Buď tam nacpe milion odkazů na klasický díly a budou zklamaný fanoušci co znají jen obnovené řady, nebo bude brát ohled na fanoušky obnovených řad a pak budou zase nadávat znalci klasických epizod. Obávám se podle diskusí na internetu, že asi tak 50% fanoušků DW bude kvalitu výroční epizody hodnotit hlavně podle toho, kolik minut tam bude vidět Tennant. K délce epizody: 60 minut není dlouho, čekal jsem aspoň dvě hodinky, ale silně pochybuju, že by to byla Moffatova, chyba. Prostě BBC zřejmě rozhodlo, že větši prostor výroční epizodě nedá.

Ono se to okem seriálu může zdát být málo, ale vyjde v rámci výročí hromada audio her a nejrůznějších speciálních edic knih Doctora Who, takže toho málo vlastně nebude.

Kol a kolem, držím Moffatovi palce, aby se mu podařilo uspokojit co nejvíc diváků. Z celého „classic feelingu“ (staronový design TARDIS, Doctorův obličej v úvodní znělce) si myslím, že si výroční epizodu užijí více znalci classic dílů. Všech 11 Doctorů v jedné epizodě by bylo šíleností, ale na šílenosti je na druhou stranu Moffat specialista.

29.1.2013 | 14:38:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Doktor who?

 

Reklama

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny