Doctor Who (Pán času) Souhrn informací k epizodě The Caretaker

Souhrn informací k epizodě The Caretaker

Souhrn informací k epizodě The Caretaker

Již dnes večer nás na BBC One čeká premiéra šesté epizody osmé řady Doctora Who s názvem The Caretaker, ve které bude Doktor potírat šmejd z vesmíru v roli pozemského školníka. Co o této epizodě zatím víme?


1 0
27.9.2014

Novinky

Videa

Spoilery

Titulky k epizodě The Caretaker můžete očekávat v průběhu dnešní noci až zítřejšího brzkého rána.

Diskuze /4

Gepeto

Jedna drobnulilinká poznámka k prekladu titulkov – myslím, že bol skôr použitý výraz Sleepy/ing Beauty, čo je Spiaca kráska, nie Rúženka. Spiaca kráska je Rúženkina matka.

Je to v podstate absolútne nepodstatné a nechcem hnidopišiť… Len Spiaca kráska bola tuším doplnená Disneyovkami…

29.9.2014 | 20:45:38
Gepeto

Hmm… Tak nie, Spiaca kráska bola oroginálne naozaj Rúženka, oni obidve evidentne nosili ten titul… Moja chyba…

29.9.2014 | 20:49:33
Yann

Pro mě zatím nejslabší díl z osmé řady vůbec. Proboha kdo toho Dannyho Pinka vymyslel? Je to jedna z nejotravnějších postav jaká se v seriálu kdy vyskytovala. Dost mi připomíná toho kamaráda Rose Tyler (nemohu si vzpomenout na jméno a ztrácet čas hledáním kvůli němu nebudu). Epizody v kterých se zatím objevil (kromě Listen) úplně zabíjí. Jestli je tato postava někomu sympatická, tak budiž, ale prozatím je tam skoro všude navíc. Jinak na Capaldiho jako nového Doktora jsem si zvyknul snad nejrychleji ze všech jeho reinkarnací. Je úžasné pozorovat jeho hraní a myslím si, že Doktora ztvárňuje opravdu velice dobře. Přijde mi jako ještě větší blázen než kdy dřív a do toho ten jeho „starý“ obal dodává potřebnou šťávu.

30.9.2014 | 8:11:02
lilith23

Ja neviem, mňa zatiaľ žiadna z nových epizód nejak extra nebavila. Celý ten kolotoč okolo Clary mi príde „nutným oživením deja“ akoby Doctorove cesty sami o sebe nemohli byť záživné len keď sa bude riešiť citové drama spoločníčky bude to to pravé orechové. Ani náhodou. Dúfam že sa dostaneme k nejakej pointe čo sa týka Pinka a jeho stretnutí s Clarou lebo toto … Jediné svetlé momenty pre mňa sú Doctorove sarkastické poznámky.

30.9.2014 | 11:16:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Dorazte na letošní WHOCON

Dorazte na letošní WHOCON

Letos na podzim se opětovně uskuteční největší sraz českých a slovenských fanoušků britského seriálu Doctor Who. Uvnitř článku zjistíte, co všechno letošní ročník nabídne, a navíc máte možnost vyhrát dva lístky na tuto dnes již tradiční akci.

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny