Doctor Who (Pán času) Tennant a Smith ve společné miniepizodě

Tennant a Smith ve společné miniepizodě

Tennant a Smith ve společné miniepizodě

Vedle videoprequelu The Last Day, který si pro nás nachystala stanice BBC, bychom se v dohledné budoucnosti měli dočkat i speciální miniepizody s názvem The Night of the Doctor.

Tato miniepizoda má být necelých sedm minut dlouhá a vystoupí v ní jak Matt Smith, tak i David Tennant. Stejně jako tomu je ale u prvního zmiňovaného videa, ani u tohoto bohužel zatím nevíme, kdy má být zveřejněno.

3 0
3.11.2013

Diskuze /9

marecek8

Toto je vážne čudné… už len 19 dní. O.o A správa potešila, napokon to predsa len celkovo bude aj nad tých 85 minut nových záberov, nie? :) Mimochodom, nemá to byť v rámci Children in Need 2013?

#2 Hurley
3.11.2013 | 21:14:50
Hurley

#1 marecek8: V rámci Children in Need by měl být zveřejněnej nějakej klip. To ještě taky sepíšu.

webmaster
4.11.2013 | 7:52:44
alexis

Jestli budou mít takovou úroveň, jako minizody ze sedmé série (s čestnou vyjímkou Rain Gods), tak chápu, že to radši jen oznamují. Já vím, že minizody mají být takové blbůstky, ale jak je sakra možné, že člověk, který napsal Time Crash nevidí, jakou hovadinu páchá v díle Clara a Tardis? Doktor jako chlapák, který měl už spousty ženských a Tardis jako žárlivá manželka, která to nové milence Claře dává sežrat, to mi příjde hrozně blbé. Clara snad má být hodně mimořádná a důležitá postava, ne nějaká nová roštěnka, a vztah Doktora a Tardis v provedení Moffata připomíná vztah dvanáctiletého kluka a jeho autíčka, které se podle potřeby dokáže změnit v sexy ženskou. Abych to ocenila, asi bych musela být náctiletý fanda Jenny. Obávám se, že se po speciálu s Doktorem rozloučím; oficiální synopse mi znějí jako recyklace dávno použitých námětů. Ano, dnes mám den Moffat, můj nepřítel číslo jedna až tři:-)

#4 Hurley #7 ElektronickyOtisk
4.11.2013 | 16:17:14
Hurley

#3 alexis: On je taky ale pořád rozdíl mezi miniepizodama jako Time Crash a bonusovýma scénama pro DVD jako právě Clara a TARDIS. Takže uvidíme.

#5 alexis
webmaster
4.11.2013 | 16:51:39
alexis

#4 Hurley: Já nevím, tohle by prostě měl pohlídat. Může udělat z Clary sexy kočku (kterou už beztak je), ale ne takhle hloupým způsobem.

#6 vevay
4.11.2013 | 17:07:08
vevay

Jestli se ti to nelíbí, tak si to pro příště nech laskavě pro sebe.. Už mě štve, jak všichni nadávají na Moffata, vždyť ten chlap je boží! Seriál na kvalitě neztrácí, spíš naopak. A ne, nejsem žádná náctiletá fanynka, jen pro pořádek. :)#5 alexis:

#7 ElektronickyOtisk
4.11.2013 | 17:27:35
ElektronickyOtisk

#3 alexis: Tak už od začátku se Tardis chovala ke Claře podivně a nikdo netvrdí, že to musí být žárlivost. To si myslí Clara – a TARDIS jí ukázala fotky předešlých společnic, aby jí vyvedla z omylu, že ona je něco prvního nebo speciálního. Jedním z vysvětlení chladného vztahu může být to, že je Clara prakticky časovým paradoxem, které se Tardis nikdy nelíbili. Nebo jí je prostě nesympatická! Je to prostě společnice, kterou Tardis nemá rád, přesný důvod není zmíněný. Plus by mě docela zajímalo, jaké „oficiální synopse“ k Day of the Doctor jsi četla. Pochybuji, že by se jednalo o cokoliv oficiálního, vzhledem k tomu, že o tom nikdo nic neví – spíše fanouškovské spekulace. A jako odsuzovat předem speciál na základě fanouškovských spekulací… které bývají často dost ujeté a založené na úplně nesmyslných předpokladech (jako že Hurt bude hrát prvního nebo posledního Doctora)… #6 vevay: Tak zase kritika sem taky patří. Aspoň aby bylo o čem diskutovat a ne se jen vzájemně plácat po zádech, jak je Moffat dokonalej showrunner :) I když podle mě je :)

5.11.2013 | 9:11:44
ElektronickyOtisk

Tak jsem popátral po „oficiální synposi“ a asi jsem ti křivdil, skutečně údajně BBC už nějakou vydalo – nicméně na argumentu to nic nemění, protože synopse o ději něříká prakticky nic nového. Moc nechápu, jak můžeš na základě: „In 2013, something terrible is awakening in London's National Gallery; in 1562, a murderous plot is afoot in Elizabethan England; and somewhere in space an ancient battle reaches its devastating conclusion. All of reality is at stake as the Doctor's own dangerous past comes back to haunt him.“ (zdroj: http://www.digitalspy.co.uk) říci, že speciál ti bude o ničem. Dokonce synopse ani neobsahuje Moffatovo oblíbené slovo „impossible“ :D

5.11.2013 | 9:44:23
alexis

Tak moment – slovní spojení „impossible day“ se vyskytuje v upoutávce na speciál:-) Takže je tam vše, čeho se obávám. Realita byla v Doctorovi v sázce hodně často. Konec 4. obnovené série, Páni času ve speciálech, a pak vlastně finále 5. i 6. série, a to jsou jen ty případy, na které si takhle z hlavy vzpomínám. Takže proto se mi to zdá jako recyklace. Chování Tardis ke Claře působilo ze začátku hodně tajemně. Byla jsem fakt zvědavá, v čem bude ten zakopaný pes, ale vzhledem k tomu, že Clara Doktora vlastně zachránila, zachraňuje a bude zachraňovat, by jí Tardis měla být vděčna a nechovat se jako žárlivá dáma. Clara si na Doktora podle mého žádné nároky nečiní. Jestli Tardis snesla Rose i River, co jí vadí na Claře? Je moc hezká? Sice jsou tyhle minizody jen tak pro pobavení, ale ilustrují, jak Moffat a spol. Doktora a jeho společnice vidí. Epizoda Doktorova žena nepostrádala jistou myšlenku a eleganci, ale udělat z Tardis žárlivého R2D2 je podle mého názoru špatně.

5.11.2013 | 18:50:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Reklama

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny