Doctor Who (Pán času) Třetí ročník WHOCONu začíná už za dva týdny

Třetí ročník WHOCONu začíná už za dva týdny

Třetí ročník WHOCONu začíná už za dva týdny

Od pátku 16. do neděle 18. října se v Brně dočkáme v pořadí již třetího ročníku festivalu pro všechny české, slovenské, ale vlastně i jakékoliv jiné fanoušky světa Doctor Who. Ale nejen jeho. Vedle hutného doctorského programu nás totiž čekají i dvě speciální tematická odvětví.


10 0
3.10.2015

Jak jsme na našem webu psali už dříve, součásti WHOCONu bude i takzvaný Sherlocon a Bacon, tedy jakési „sub-festivaly“ zaměřující se na fenomén Sherlocka Holmese (včele s jeho zpracováním v seriálu Sherlock) a nově i americkou filmovou sci-fi trilogii Návrat do budoucnosti.

Právě tato trilogie, pro kterou je téma cestování časem stejně klíčové jako pro seriál Doctor Who, o prázdninách oslavila třicet let od uvedení svého prvního dílu. A právě v rámci této oslavy se na WHOCONu můžete těšit i na speciální promítání všech tří filmů v brněnské Scale.


(Více informací na webu WHOCON.cz)

Čeho dalšího se ale na WHOCONu vlastně dočkáme? Kromě promítání ve Scale a řady přednášek nejen o Návratu do budoucnosti, ale i o Sherlockovi, bude hlavní program zaměřen samozřejmě převážně na Doctora Who. Tady se můžete těšit na nejrůznější přednášky, workshopy, promítání starších epizod (i tradiční živé promítání aktuální epizody v sobotu 17. října), a k tomu i speciální panely s dabéry seriálu Doctor Who a exkluzivně i jedním z herců původního seriálu – Peterem Purvesem, představitelem Stevena Taylora, jednoho ze společníků prvního Doktora.

Starší novinky o WHOCONu

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Soutěž

Dorazte na letošní WHOCON

Dorazte na letošní WHOCON

Letos na podzim se opětovně uskuteční největší sraz českých a slovenských fanoušků britského seriálu Doctor Who. Uvnitř článku zjistíte, co všechno letošní ročník nabídne, a navíc máte možnost vyhrát dva lístky na tuto dnes již tradiční akci.

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny