Doctor Who (Pán času) Vyhodnocení doctorské soutěže s FAN BASE

Vyhodnocení doctorské soutěže s FAN BASE

Vyhodnocení doctorské soutěže s FAN BASE

Finální epizoda podzimního vysílání sedmé řady byla pro mnoho fanoušků seriálu Doctor Who jistě velkou výzvou, stejně tak jako i speciální soutěž, kterou jsme si pro vás v rámci odchodu Ponďáků připravili.

Soutěžilo vás nad stovku a zhruba polovině z účinkujících se podařilo správně odpovědět na všechny ony zapeklité otázky. Jak už ale bylo řečeno v pravidlech, výherci této soutěže mohou být pouze tři, přičemž v konečném zúčtování tuto soutěž pokořily výhradně dámy:

Všem třem výherkyním gratulujeme a s vámi ostatními se do budoucna těšíme jak na nové epizody seriálu Docor Who, tak případně i na nové zajímavé soutěže!

0 0
6.10.2012

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S10E13: Twice Upon a Time

sk100%
DOKONČENO

Překládá: Blackthunder

Jedenáctá řada

Nová Doktorka zná své společníky

Nová Doktorka zná své společníky

Přípravy na zbrusu novou jedenáctou řadu seriálu Doctor Who jsou v plném proudu. Nová Doktorka už zná jména svých nových společníků a navíc se objevila na úplně prvním plakátu.

Reklama

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny