Doctor Who (Pán času) Vyhodnocení doctorské soutěže s FAN BASE

Vyhodnocení doctorské soutěže s FAN BASE

Vyhodnocení doctorské soutěže s FAN BASE

Finální epizoda podzimního vysílání sedmé řady byla pro mnoho fanoušků seriálu Doctor Who jistě velkou výzvou, stejně tak jako i speciální soutěž, kterou jsme si pro vás v rámci odchodu Ponďáků připravili.

Soutěžilo vás nad stovku a zhruba polovině z účinkujících se podařilo správně odpovědět na všechny ony zapeklité otázky. Jak už ale bylo řečeno v pravidlech, výherci této soutěže mohou být pouze tři, přičemž v konečném zúčtování tuto soutěž pokořily výhradně dámy:

Všem třem výherkyním gratulujeme a s vámi ostatními se do budoucna těšíme jak na nové epizody seriálu Docor Who, tak případně i na nové zajímavé soutěže!

0 0
6.10.2012

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Jedenáctá řada

Nová Doktorka zná své společníky

Nová Doktorka zná své společníky

Přípravy na zbrusu novou jedenáctou řadu seriálu Doctor Who jsou v plném proudu. Nová Doktorka už zná jména svých nových společníků a navíc se objevila na úplně prvním plakátu.

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny