Doctor Who (Pán času) Zahraniční host na WHOCONu a první (skoro) ukázka na devátou řadu

Zahraniční host na WHOCONu a první (skoro) ukázka na devátou řadu

Zahraniční host na WHOCONu a první (skoro) ukázka na devátou řadu

Organizátoři již třetího ročníku fanouškovské akce WHOCON, která nás v Brně čeká za necelé čtyři měsíce, si pro nás (a zejména pro fanoušky klasických sérií Doctora Who) na dnešek připravili velmi zajímavou zprávu, zatímco devátá řada vystrkuje růžky v prvním kratičkém videu od BBC America.


5 0
21.6.2015

Na letošním WHOCONu, o kterém si můžete více přečíst buďto v tomto článku nebo na oficiálních stránkách, se letos můžeme těšit na speciálního zahraničního hosta, kterým bude šestasedmdesátiletý britský herec Peter Purves. Pravda, toto jméno většina fanoušků moderního Doctora Who nejspíš vůbec nezná, účast Petera Purvese na českém WHOCONu je však unikátní právě díky tomu, že tento britský fenomén zná z úplně jiné strany než kdokoliv z aktuálních řad.

Peter Purves totiž hrál postavu Doktorova společníka Stevena Taylora v druhé a třetí sérii Doctora Who. A ne, opravdu tím nemyslíme druhou a třetí sérii s desátým Doktorem, nýbrž ony původní série s vůbec prvním Doktorem z let 1965 a 1966. Pokud by vás tedy zajímal zcela jiný pohled na Doctora Who, tedy na jeho úplné začátky a na vzestup jeho fenoménu, je to pro vás určitě další pádný důvod, proč letošní WHOCON navštívit.


Thumbnail Play icon

A co ono „video nevideo“ o deváté řadě? Původně jsem váhal, zda o něm na webu vůbec psát. Toto nové desetivteřinové video nejde nazvat ani teaser trailerem, obsahuje totiž pouze záběr digitální TARDIS, který by šel de facto připnout k jakékoliv sérii.

Přesto však jednu zajímavou informaci toto video obsahuje. Informuje nás totiž o tom, že Doctor Who se „vrátí na podzim“. To nejspíš znamená, že premiéry nové řady se nedočkáme už v srpnu, jako tomu bylo loni, ale nejdříve v září.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Soutěž

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

V minulých dnech jste na tomto webu měli možnost soutěžit o dva lístky na letošní WHOCON, který se uskuteční ve dnech 17. až 19. listopadu v Brně. Pojďme si teď společně představit výherce a správné odpovědi na soutěžní otázky.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny