Doctor Who (Pán času) Zygoni potvrzeni pro 50. výročí

Zygoni potvrzeni pro 50. výročí

Zygoni potvrzeni pro 50. výročí

Apríl už máme za sebou, tak se můžeme zase vrátit ke skutečným novinkám. A začněme třeba tím, že BBC dnes oficiálně oznámilo (a doložilo „důkazním“ obrázkem z natáčení) návrat mimozemské rasy Zygonů do seriálu Doctor Who v rámci jeho 50. výročí.


0 0
2.4.2013

Pokud vám ale tohle jméno není povědomé, nezoufejte. Když totiž pomineme nemalý počet různých flashbacků (a malý štěk v epizodě The Pandorica Opens, ve které byli Zygoni pouze jednou z mnoha vystupujících ras), Zygoni plnohodnotně vystoupili pouze v jednom doctorském příběhu – Terror of the Zygons se čtvrtým Doktorem z roku 1975.

Zde byli Zygoni humanoidní tvorové z planety Zygon, kteří se střetli se čtvrtým Doktorem ve snaze obsadit naši planetu a přetvořit ji k obrazu svému. Jejich nejmocnější zraní přitom byla schopnost měnit svou velikost a podobu, kdy se mohli maskovat za pozemská zvířata či dokonce lidi, a kdy si tedy jeden nemohl být nikdy jistý, zda-li někdo v jeho blízkosti není právě Zygonem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Soutěž

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

V minulých dnech jste na tomto webu měli možnost soutěžit o dva lístky na letošní WHOCON, který se uskuteční ve dnech 17. až 19. listopadu v Brně. Pojďme si teď společně představit výherce a správné odpovědi na soutěžní otázky.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny