Doctor Who (Pán času)
94/100 - 455×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Yasmin Khan

Yasmin Khan

Yaz je 19 letá přátelská, sebejistá dívka s rychlým logickým myšlením. Funguje jako přirozený vůdce a je to perfektní člověk, kterého si můžete v krizi přát. S Ryanem se setkává poprvé od základní školy, díky mimozemskému předmětu, na který oba narazí.

Sezóny 3
2018 -

Yaz pracuje jako policistka a svou práci miluje, ráda by se postavila větším výzvám, řešit záludnější případy a více se v životě snažit. Ne, že by se nesnažila už dost, ale má ráda výzvy a miluje dobrodružství a vzrušení z nových věcí. Yaz je nebojácná a praktická, připravená pomoci Doktorce s čímkoli – bez ohledu na to, jak mimořádná to je situace.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
baraeliasova

Z nových společníků mi byla hned od začátku nejvíc sympatická Yaz. Doufám, že se v 13. sérii ponoří víc do jejího charakteru, protože zatím to jen tak naťukli.

20.7.2021 | 13:01:55

Stav titulků

Epizoda S00E19: The Power of the Doctor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @fifakovaterka

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Reklama

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama