Doctor Who (Pán času) Druhý klip z epizody Under the Lake

Druhý klip z epizody Under the Lake

Druhý klip z epizody Under the Lake

Epizody Under the Lake se dočkáme už zítra večer. Než se tak ale stane, podívejte se na tento druhý klip, ve kterém Doktor a Clara objevují podvodní základnu, kterou její posádka musela zjevně velmi narychlo opustit. Co tuto posádku tak vyděsilo a kam se všichni poděli?

5 1
2.10.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Alert03

Dle mého názoru by měl tento seriál jít zase na pár let do útlumu, než ho i skalním fanouškům znechutí úplně.

#2 sparrox #6 Jara
2.10.2015 | 15:51:35
sparrox

#1 Alert03: To určitě už zrušili Torchwood, Fringe, Warehouse 13 dokonce i Constantina. Jestli zruší i Doktora tak se opravdu nebudu mít na co dívat, protože neznám žádný relativně koukatelný sci-fy seriál. který má alespoň něco do sebe. ale jestli o nějakém výš rád se nechám informovat.

#4 Hurley
3.10.2015 | 22:17:26
NewPerson

Nevim, nevim poslední díly byly fakt nařachaný.

4.10.2015 | 4:54:18
Hurley

#2 sparrox: Násilně Doctora následujících pět až deset let určitě nezruší. Ale nějaká ta pauza by mu bodla. Šušká se, že příští rok bude zkrácená série (podobně jako mezi čtvrtou a pátou sérií v roce 2009), aby měl Moff víc času na Sherlocka. A upřímně bych vůbec nebyl proti.

webmaster
4.10.2015 | 7:30:07
Jara

Výborná epizoda! Jen tak dál :) Klidně, ať je zkrácená série a Moffat ať jde točit třeba telenovely, ale hlavně, když zůstane Peter. Je to fantastický Doctor, a v téhle epizodě, kdy konečně neotravovali s dramatem Danny Pink, a Clara se nechovala jako arogantní nána s půlkou mozku, to bylo tak osvěžující. Klasický, strašidelný příběh, běhání po chodbách…esence DW. Jen je škoda, že ty nejpovedenější díly ve všech posledních sériích nejsou od Moffata (i když Dark Water se povedlo). Ale zase přivedl Petera, který po klaunském Smithovi zase přivedl Doctora trochu k základům…kaž­dopádně série se teprve rozjíždí, takže na hodnocení je brzo, ale druhá a třetí epizoda se mi líbily (třetí o dost víc).

4.10.2015 | 20:50:26
Jara

#1 Alert03: Jenže BBC nejde o to, co říkají skalní fanoušci, ale jak se seriál prodává, a prodává se výborně. Otázka je, kdo je skalní fanoušek? Já třeba jsem a poslední série se mi VELMI líbila, kdežto Smithovy série nemám ráda (hlavně kvůli Smithovi a Karen Gillan). Každý má svůj názor a každému se líbí něco jiného. Kdyby BBC měla dát na to, co říká skupina tady a skupina fanoušků tamhle, tak se zblázní, protože deset fanoušků se prostě neshodne. To, že tady je pár lidí, kterým se to nelíbí, přece neznamená, že není jinde dalších deset, kterým se to líbí.

4.10.2015 | 20:53:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

V minulých dnech jste na tomto webu měli možnost soutěžit o dva lístky na letošní WHOCON, který se uskuteční ve dnech 17. až 19. listopadu v Brně. Pojďme si teď společně představit výherce a správné odpovědi na soutěžní otázky.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny