Doctor Who (Pán času) PŘÍŠTĚ: Kill the Moon

PŘÍŠTĚ: Kill the Moon

PŘÍŠTĚ: Kill the Moon

Doktor a Clara se ocitnou na Měsíci, kde spolu se zdejší lidskou posádkou musí čelit podivným pavoukovitým příšerám a především i děsivému rozhodnutí. Epizodu Kill the Moon lze tuto sobotu zhlédnout i v rámci promítání na brněnském WHOCONu.

0 0
29.9.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Nemesis23

těšim se :-) Ale ty trailery mi vždycky tak nějak připomenou, co mi v téhle řadě zatím nejvíc chybí – a to je pořádně našlápnutá hudba,která by byla typická pro dvanáctku. Zatím sem si párkrát stihla povšimnout trochu adaptovaného motivu Clary, v minulém díle byla chvilka hudby ze závěrečného camea Amy…a tady je použitá taky skvělá hudba, kterou mám prostě ale spojenou s jedenáctkou…

#2 Hurley
29.9.2014 | 22:37:04
Hurley

#1 Nemesis23: Já nevím, jestli Murray Gold stagnuje, nebo co se děje, ale hudba je v Doctoru Who poslední dobou docela průser. Poprvý sem to zaznamenal u The Day of the Doctor, kde nebyly žádný pořádný nový motivy (a při regeneraci Jedenáctky v The Time of the Doctor se prostě jen recykloval motiv Akhatenu!). V osmý řadě sice má každá epizoda pár dobrejch skladeb, ale prostě co se týče novýho Doktora jako celku, vůbec nic. A vždycky když v trailerech slyším ten motiv jedenáctýho Doktora, ještě víc mě to naštve.

webmaster
29.9.2014 | 22:43:49
Oggerd

Já jsem hrozně rád, že nejsem sám, kdo to tak s tou hudbou cítí :)

30.9.2014 | 22:36:18
Jara

Taky si myslím, že to není ono. Ta jeho témata k jednotlivým epizodám (Robin Hood, Time Heist) byla fajn, ale ne nijak vystupující. 12 Doctor sice své téma má, ale zatím to nehrálo nijak často a ve špatných chvílích. Podle mě jeho hudba stagnuje od nástupu 11 Doctora. Jeho „I am the Doctor“ je sice skvělé, a stojí vedle „This is Gallifrey“, ale v sériích 1–4 se najde tolik motivů, které se dají poslouchat dokola…nedivím se, že v The Day of the Doctor recykloval starou hudbu.

1.10.2014 | 0:52:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

V minulých dnech jste na tomto webu měli možnost soutěžit o dva lístky na letošní WHOCON, který se uskuteční ve dnech 17. až 19. listopadu v Brně. Pojďme si teď společně představit výherce a správné odpovědi na soutěžní otázky.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny