Doctor Who (Pán času) Televizní trailer na epizodu Listen

Televizní trailer na epizodu Listen

Televizní trailer na epizodu Listen

Televizní trailer na následující epizodu seriálu Doctor Who trvá oproti těm předchozím jen pár vteřin, takže aby vám nic neuniklo, nejen že nesmíte ani mrknout, ale především musíte Poslouchat.

0 0
8.9.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Kimberlly

na túto epizódu sa neskutočne teším! :)

9.9.2014 | 15:12:26
Aliyah

nepřipomíná vám to náhodou Blink? … mě trailer rozhodně, pokud budou „předělávat“ dřívější úspěšné epizody, tak nevím nevím, jestli zůstanu whovianem :-/

#3 Hurley
9.9.2014 | 23:43:22
Hurley

#2 Aliyah: Proč by měli něco předělávat, ty whoviane? Název Listen je na Blink sice jasnej odkaz, ale jinak je to prostě jen další moffatovská strašidelná epizoda. To je jako říct že Into the Dalek je předělávka Daleka s Devítkou. :)

#4 Aliyah
webmaster
10.9.2014 | 6:34:54
Aliyah

#3 Hurley: Mno každý na to máme trochu jiný názor, mne připadá, že se zápletky docela dost opakují… občas to potěší, ale už bych uvítala něco nápaditějšího. Každopádně komentuji naprosto v klidu, nikoho nenapadám a ani nejsem sprostá, takže bych ocenila, kdyby ses trochu klidnil než něco napíšeš, admine! Zatím… :-)

13.9.2014 | 0:30:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Dorazte na letošní WHOCON

Dorazte na letošní WHOCON

Letos na podzim se opětovně uskuteční největší sraz českých a slovenských fanoušků britského seriálu Doctor Who. Uvnitř článku zjistíte, co všechno letošní ročník nabídne, a navíc máte možnost vyhrát dva lístky na tuto dnes již tradiční akci.

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny