Doctor Who (Pán času) Televizní trailer na epizodu Mummy on the Orient Express

Televizní trailer na epizodu Mummy on the Orient Express

Televizní trailer na epizodu Mummy on the Orient Express

Doktor musí čelit děsivé mumii na palubě vesmírného vlaku, kterou jakmile spatříte, zbývá vám pouhých 66 vteřin života. Epizody Mummy on the Orient Express se na stanici BBC One dočkáme již pozítří.

1 0
9.10.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /9

Edvin

Opravdu mi přijde, že Doctor Who upadá a vrací ke kořenům seriálu, tedy něco jako „naučné scifi“ pro děti. V minulém díle jsme se naučili, že i když jsi tupá a nevychovaná puberťáčka bez talentu, tak stačí když se budeš snažit a můžeš být prezidentka. Když ji pak ještě po zabití toho pavouka Doctor řekl: „Dobrá práce, ale doma to nezkoušej“ tak jsem měl chuť ho zastřelit (pro jistotu 13×). Pokud se v tomhle díle naučíme, že jediný způsob jak porazit zlou kouzelnou mumii je pomocí lásky, tak končím se seriálem.

#2 Hurley #5 nerrti
10.10.2014 | 3:23:15
Hurley

#1 Edvin: Fakt bych ti to chtěl mít za zlý, ale fakt nemůžu…

#4 Edvin
webmaster
10.10.2014 | 6:49:30
monikash

Jako návrat ke „klasickému“ Doktorovi bych to viděla, ale stačí si pustit staré díly, kdy Sárá křičí akorát „Doktor, help my“, „Oh, doctor!“ a kdy si říkáte, jak ta ženská se mohla dožít série 2005, tak vás nové díly nepřekvapí a těšíte se na nové. Ano, Tenat už to nebude, ale snad se dočkáme Doktora, který naváže na 9-tého doktora a na Válečného doktora, který Pány času uvěznil v čase a prostoru. Zároveň vyřešili doktorovu novou společnici, kdy odstavili Claru, která se stávala „hlavní"osobou celého seriálů. Ale to samé potkalo i "Pond“ nebo „Rose“ ke konci sérií. Uvidíme, co nám čas přinese. U mně se zatím „huíííu, huíííu“ neozvalo.

10.10.2014 | 19:23:38
Edvin

#2 Hurley: Sakra, když ani ty nic nenamítáš, tak už to musí být opravdu zlé.

Možná, že když začneme křičet hodně nahlas, tak se David Tennant vrátí :D

10.10.2014 | 20:22:06
nerrti

#1 Edvin: Hej a jedenáctkovská doctorská filosofie „každý člověk ve vesmíru je důležitý“ ti výchovná nepřijde? :) neřekl bych, že je to uplně Capaldim. Tennant byl zas výchovný jak kdy, sem tam se na někoho vykašlal, ale většinou ho jeho společnice dokázaly zkrotit a tak.

11.10.2014 | 15:56:34
Jara

Já nevím, co máte za problém :) 8. série je podle mě skvělá, oproti Smithovu zběsilému pobíhání je to osvěžující uklidnění tempa a návratu ke klasice (víc zaměřeno na postavy, kdy spolu ty postavy i mluví víc než jen, „jsme tady a tady a pojďme zažít dobrodružství!“). Jinak Tennant se opravdu (díky bohu) nevrátí. Byl to dobrý Doctor, ale v přehledu všech 12 Doctorů rozhodně ne nejlepší. Líbí se mi, jak 12 je zase konečně víc mimozemšťan, a ne „boyfriend“, který se se slzami v očích pořád omlouvá. Prostě DW je změna, a kdybychom dostali dalšího Doctora, jako byl Tennant/Smith, byla by to nuda. Je škoda, že 9 Doctor dostal měl jen jednu sérii, možná by teď lidi na 12 nekoukali tak divně, protože v mnoha ohledech si jsou podobní.

#7 Edvin
11.10.2014 | 18:42:12
Edvin

#6 Jara: Nebuď si zas tak jistý :D

11 Doctor: „I never forget a face.“ „Záhadný cizinec“: „I know, and in days to come, you might find yourself revisiting a few, but just the old favorites.“

12.10.2014 | 1:10:25
Gepeto

Takisto sa divím, čo majú ľudia proti novému štýlu. Staré epky som nevidel, ale mne sa to temno páči.

Tennant, jasné, bol fešák a vtipný a sympatický a spolu s Donnou perfektná dvojka. Užil som si tie série a myslel si, že mi to bude naozaj extrémne chýbať. Ale Capaldiho doktor sa mi páči práve viac v tom, ako sa dištancuje. Tennantovi bolo furt čosi ľúto. A keď mal novú spoločníčku, s každou sa musel aspoň raz pobozkať, takže Tennant bol skôr šteniatko Rose, Marthy a trošičku Donny. S Donnou boli ale viac parťáci. Capadli a Clara mi tiež prídu viac ako parťáci než Clara a jej domáci maznáčik.

Vlastne Caretaker mi príde ako najslabšia zo série, Time Heist ako slabšie (akokoľvek celkom dobré), ITD a DB mi prídu ako temný priemer a Listen a Kill the Moon mi prišli skvelé (až na to ako Courtney zabila toho pavúka, to bolo ako trojsekundový skok to trápna). Bola vytvorená posádka, bol vytvorený nepriateľ, pomaly umierali, spoločníci v nebezpečenstve odkázaní aj na seba. A dosť veľké rozhodnutie.

Ak sa viacerým páčil starý štýl, tak budiž, ja dúfam, že tento temnejší formát sa udrží aspoň túto sériu.

12.10.2014 | 12:04:17
Gepeto

A až teraz som si všimol vtipnosť v Tennantovom umeleckom mene… TENnant… Ako predesitovaný byť desiatkou :D

12.10.2014 | 12:06:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

V minulých dnech jste na tomto webu měli možnost soutěžit o dva lístky na letošní WHOCON, který se uskuteční ve dnech 17. až 19. listopadu v Brně. Pojďme si teď společně představit výherce a správné odpovědi na soutěžní otázky.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny