Doctor Who (Pán času) Televizní trailer na epizodu The Witch's Familiar

Televizní trailer na epizodu The Witch's Familiar

Televizní trailer na epizodu The Witch's Familiar

Vedle klasického traileru v závěru včerejšího dílu stanice BBC na svém oficiálním YouTube účtu vydala i druhý – dvacetivteřinový televizní trailer na epizodu The Witch's Familiar, ve které se Doktor na planetě Skaro postaví tváří v tvář Davrosovi, tvůrci Daleků, a své vlastní hanbě.

16 0
20.9.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

Yann

Když řekl Doctor na konci prvního dílu „Exterminate“, pěkně mě zamrazilo :)

Škoda, že Clara nezůstane mrtvá už od prvního dílu. Klidně bych jako novou společnici na nějakou chvíli uvítal i Missy.

#2 Hurley #4 ElisTheDalek
21.9.2015 | 9:33:26
Hurley

#1 Yann: To by bylo tak zvrácený, až by to bylo vlastně super. :)

#3 Yann
webmaster
21.9.2015 | 12:47:24
Yann

#2 Hurley: Řekl bych, že by to dodalo tak potřebnou šťávu, kterou seriál na oživení potřebuje :D

21.9.2015 | 13:12:45
ElisTheDalek

#1 Yann: souhlas :D Nejsem nják šíleně proti Cláře ale Missy zbožňuju :33

22.9.2015 | 15:10:04
Knížka

Tohle Moffatovi nevěřím. Doktor si přece musí uvědomit že jestli malýho Davrose zabije, změní se celá jeho časová linie a Claru pravděpodobně ani nepotká, natož aby s ním cestovala. A nejspíš nepotká ani ostatní své společníky. Maxiálně Iana a Barbaru. A země nejspíš nebude existovat, nebo bude ovládnutá nějakými mimozešťany, protože kdyby to bylo ve skutečným světě a ne v seriálu, nejspíš by se mu už všem invazím nepodařilo zabránit. (I když by to mohla být dobrá zápletka, ale muselo by se to udělat opravdu šetrně, a ne příšerně bláznivý a nepochopitelný se spoustou děr, jak je jeho zvykem.)

#6 Prallines
22.9.2015 | 18:16:41
Prallines

#5 Knížka: Já si myslím, že je to v té ukázce schválně.. a právě znovu.. aby to vyvolalo otázky rozbouřilo nás to :D Mě napadá jedině to, že když takhle Dáleci někoho „zničili“, tak se vlastně ti lidé samotní stali Dáleky.. takže že by se tam zakomponovala minulost, kde Clara byla Dálekem?

Stejně jako je neuvěřitelný, že by mohl vyhladit Dáleky nebo zabít Davrose.. byli tam vždycky.. a kolikrát už všechny zabil a stejně tam jsou pořád :D

A kdo ví, třeba ho přijede zachránit Doctor z minulosti nebo z budoucnosti.. nebo něco podobně šíleného, ale ne neobvyklého či v tomto seriálu nevysvětlitel­ného :D

Přesně tyhle debaty a teorie jsou jedním z důvodů, proč mě Doctor stále tak baví :) Ať už to Moffat pokazil kolikrát chtěl..

22.9.2015 | 21:21:15
Sillia

I mně by se líbilo, kdyby Clara zůstala mrtvá. Bohužel z ní udělali někoho, s kým to takhle jednoduše neukončí…

Daleci tu prostě budou vždycky, ti prostě nemohou pryč, oni prostě přežívají, ať se děje, co se děje, ať už je to jakkoli nemožné, vždycky se pro ně nějaká skulinka najde. Spíš mě při Capaldiho „Exterminate“ napadlo, že to možná neříká na Davrose, ale jde spíš pořešit ty ruční granáty. Upřímně mi z nich naskočila husina hned, jak stáhly pod zem toho vojáka.

Missy jako společnice… To by vypadalo hodně zajímavě :D Jen nevím, jestli by to v reálu mohlo fungovat, ono jedna věc je mít zajímavou společnici, druhá věc ale je, že některé postavy prostě s Doktorem cestovat trvale nemohou a tou je třeba právě Missy a pro mě i River Song, taky má šťávu tak do jedné dvou epizod, ale jako se společnicí by to s ní nefungovalo, nebo by to minimálně působilo divně. V podstatě by to bylo, jako kdyby se Doktor rozhodl cestovat s Rustym. Alespoň z mého pohledu. Kolikrát jsem si říkala, že zajímavá kombinace by byl Doktor a Jack, ale když se na to podívám střízlivěji, tak je mi jasné, že to by taky moc nedopadlo.

23.9.2015 | 17:39:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

V minulých dnech jste na tomto webu měli možnost soutěžit o dva lístky na letošní WHOCON, který se uskuteční ve dnech 17. až 19. listopadu v Brně. Pojďme si teď společně představit výherce a správné odpovědi na soutěžní otázky.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny