Doctor Who (Pán času) Televizní trailer na vánoční speciál Last Christmas

Televizní trailer na vánoční speciál Last Christmas

Televizní trailer na vánoční speciál Last Christmas

Už za necelých čtrnáct dní se dočkáme návratu dvanáctého Doktora a Clary ve vánočním speciálu, kterým Steven Moffat slibuje mix klasického vánočního příběhu s hororovou Věcí. Inu, uvidíme.

6 0
12.12.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /11

ElektronickyOtisk

Moffat by se měl sakra zasnažit po tom failu z finále osmé série!!!

#2 Kimberlly #3 Jara
12.12.2014 | 9:52:39
Kimberlly

#1 ElektronickyOtisk: no tak to nemôžem nesúhlasiť! :)

12.12.2014 | 17:52:04
Jara

#1 ElektronickyOtisk: Jakém failu? Vždyť to bylo dobré finále.

#5 Ibis #7 ElektronickyOtisk
12.12.2014 | 22:39:39
Methius

no jde o to že finále se nemohlo rovnat třeba výročnímu speciálu kde jsme se všichni dozvěděli že JDE dělat výborné díly (já vím byl to film ale i tak…) a taky se mi zdá že i trailery dříve byly lepší…

12.12.2014 | 23:43:32
Ibis

#3 Jara: No právě, dobré je za tři a Doctor Who míval stav finálních epizod na výbornou (ne všechny, samozřejmě)

13.12.2014 | 11:42:59
alexis

Viděla jsem nějakou ukázku, ve které figurovali chodící hračky, Santa a sob na dálkové ovládání. Příliš velkou důvěru to ve mě nevzbudilo.

13.12.2014 | 18:49:18
ElektronickyOtisk

#3 Jara: Tak v tom případě je to fajn, že jsi byl spokojený. Já málem rozmlátil televizi. Nadneseně samozřejmě. Ale zkrátka po finále osmé série jsem nabyl dojmu, že Moffat ztratil úplně sebekritiku a dostal pocit, že ať napíše cokoliv, bude to naprsoté zlato. Tak doufám, že se trochu vzpamatuje. Neříkám: ve finále byla celá řada skvělých momentů (MASTER JAKO ŽENA K NIM URČITĚ NEPATŘIL!!!!!!), ale celá řada do nebes volajících nesmyslů. Takže očekávám, že během vánočního speciálu mi vrátí zpět přesvědčení, že je schopen udělat pěkný příběh bez série nelogičností a děr ve scénáři, které jsou tak velké, že by jimi prolétla celá Dálecká flotila, a příští sérii se bude víc soustředit na příběh a vrátí mě, zarytému Moffatoholikovi pocit, že se ještě úplně nezbláznil. I když o tom začínám pochybovat po jeho posledním prohlášení, že další Doctor by rozhodně měl býti žena. Když se někdo zregeneruje 12× do chlapa, tak mi pak Moffat nebude tvrdit, že je to náhoda a že se kdykoliv beze všeho může stát ženou. Se dívím, že ho to nenapadlo dřív a velkým finále šesté série nebylo odhalení, že River je ve skutečnosti Rory.

#8 Gepeto #11 Jara
15.12.2014 | 14:55:14
Gepeto

#7 ElektronickyOtisk:

  1. S tou ženou je to tak: V skutku to bude neskonale divné. Už na Missy sa nemôžem prestať dívať ako na samostatného záporáka než regeneráciu Vládcu. Ale DW je o zmene. Verím, že ak sa toho ujmú dobrí scenáristi a dobrá herečka, tak to nebude tak bolieť a radšej nech raz za čas zaexperimentujú s niečím novým, než aby to bolo furt podľa rovnakého vzorca. Len Moffat musí rátať, že stačí jediná drobná chyba a je v prdeli.
  2. Do Vianočného špeciálu by som nádeje nevkladal. Pre mňa to boli vždy dobré filmy na miernu zábavu pomimo, ale nikdy nič, čo by malo plnohodnotný potenciál ukázať všetko, čo v DW je. Skôr treba čakať, či Moffat napraví, čo spáchal, v deviatej sérii. Ja osobne teda dúfam, že tam si to finále vyžehlí.
15.12.2014 | 15:05:31
lilith23

Ja sa obávam, že z Vianočného špeciálu ma bude najviac baviť Nick Frost. A to je sakra veľký problém, keď ste fanúšik DW.

15.12.2014 | 16:35:10
alexis

Ta změna pohlaví mi vadí nejméně, ale přeci jen by bylo hezké, kdyby k ní Moff a spol nabídli nějaké vysvětlení – třeba opravdu náročná regenerece po mimořádné těžkém fyzickém zranění, kdy už normální přestavba buněk (nebo co to ta regenerace má vlastně být) nestači a je nutné jit hlouběji do systému… Třeba muži na Zemi mají chromozom X, takže hoodně teoreticky by to nějak oblábolit šlo. (ale kam by se poděl ten chromozom Y? propadl by skrz trhliny ve vesmír?) Ale to je vedlejši, spiš vadily takovéty příběhové nesrovnalosti… Jestli si Moffat myslel, že padneme na zadek z odhalení, že Missy je Master (uau) a libala se s Doktorem, tak má o svém publiku – nebojím se to říct – zvrácené představy!:-) Anebo – a to je horší – samotnému to přijde jako dobrý dějový zvrat…

15.12.2014 | 22:53:12
Jara

#7 ElektronickyOtisk: Spokojená ;) Za sebe jsem z Michelle Gomez nadšená. Je mi jedno, že ten očividný zvrat, že je to Master, nebyl takové překvapení. Očividně si to užívá a s Capaldim jim to spolu funguje. Co se týče ženy v roli Doctora – nefandím tomu, ale až bude padat rozhodnutí, kdo bude další Doctor, tak Moffat tam už dávno nebude. Capaldi může zůstat klidně další 4 roky (doufám!), a Moffat už se zdá být jednou nohou ze dveří. Sám řekl, že DW opustí dřív než Sherlocka, a ten má naplánované série někdy do roku 2016… Takže si říkat může cokoliv – nemluvě o tom, že se ho ptají. Stejně jako Capaldiho (což mi přijde dost neuctivé, když sotva začal a oni už se ho ptají na dalšího). Co mají říct, když jsou přímo dotázáni? Kdyby Moffat řekl, že v žádném případě, tak ho ty hysterky, co ječí „Moffat je sexista!!!“ sežerou zaživa (a bohužel i v oficiálním tisku, a nejen na blozích a tumblru, který může být Moffatovi i nám celkem jedno) Nikdy jsem Moffatovi nefandila, hlavně proto, že jsem neměla ráda éru 11 Doctora. Je to můj nejmíň oblíbený Doctor, a Smith mi do té role nikdy neseděl, navíc 6. série byl jen guláš, kde se Moffat nechal hodně unést. Ale se Peterem mi přijde, že se trochu uklidnil a pokusil se o změnu. Možná se to ještě úplně nepovedlo, ale 8. série je za mě nejlepší od 4. série. Můj názor, pochopitelně, každému se líbí něco jiného, ale rozhodně bych Death in Heaven nepovažovala za takovou katastrofu, jakou se to z některých komentářů zdá být :)

17.12.2014 | 23:51:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

V minulých dnech jste na tomto webu měli možnost soutěžit o dva lístky na letošní WHOCON, který se uskuteční ve dnech 17. až 19. listopadu v Brně. Pojďme si teď společně představit výherce a správné odpovědi na soutěžní otázky.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?





Momentka

Momentka

Narozeniny