Dollhouse (Dům loutek)
88/100 - 46×

Dollhouse(Dům loutek)

Ne všechno prý lze koupit za peníze. Láska, přátelství, štěstí? Vítejte v Dollhouse – Domu loutek. V jednom zvláštním místě někde uprostřed Los Angeles, kde koupíte cokoliv.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Dichen Lachman (Sierra), Olivia Williams (Adelle DeWitt), Alan Tudyk (Alpha), Harry Lennix (Boyd Langton), Amy Acker (Dr. Claire Saunders), Fran Kranz (Topher Brink), Enver Gjokaj (Victor)

Adelle DeWitt

Adelle DeWitt

Britka Adelle DeWittová je rázná a vyrovnaná šéfka Los Angeleského Domu loutek. Nikdy nejedná unáhleně, vždy má všechno připraveno a myslí převážně dopředu. Nenechá sebou zacházet jako s hadrem. Z tvrdé vedoucí se však vyklube velice citlivá, mírná a milá žena. Jediný problém, se kterým se nikdy nedokázala pořádně vypořádat, byla loutka Alpha, která se vymkla kontrole, napáchala peklo a pak utekla. Přestože Echo se svým chováním Alphovi přibližuje, cítí k ní sympatie a svěřuje jí nejdůležitější ú­koly.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Úvodní píseň

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama